!! ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ З ПРОФЕСІЙНОЇ КВАЛІФІКАЦІЙ КУХАР ЗАКЛАДУ ОСВІТИ (в Кам’янському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів)
!! ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ З ПРОФЕСІЙНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІЗАЖИСТ (в Кам’янському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів)
!! Ще в Кам’янському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів акредитовані кваліфцентри з професійних кваліфікацій оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, манікюрник, перукар
!! В Криворізькому професійному гірничо-металургійному ліцеї акредитовано кваліфцентр з професійної кваліфікації «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
!! В Західно-Дніпровському центрі професійно-технічної освіти та приватному закладі «Центр професійної освіти і навчання» акредитовано кваліфікаційні центри з профкваліфікації «Кухар»
Відтепер у всіх бажаючих є можливість підтвердити свою професійну кваліфікацію з вищезазначених професійних кваліфікацій без навчання у закладі освіти.
Вітаємо колеги!
!! Якщо Ви володієте необхідними навичками і знаннями, звертайтесь у кваліфікаційний центр, пройдіть оцінювання і отримайте документ, який засвідчить вашу нову професійну кваліфікацію.
