Стартував Тиждень професій зварювального виробництва

Розпочався Тиждень професій зварювального виробництва, який традиційно об’єднує педагогів, майстрів виробничого навчання та всіх, хто працює над розвитком сучасної професійної освіти.

Першим заходом тижня стало засідання секції педагогічних працівників, яке було присвячене актуальній темі «Автоматизація та роботизація зварювального виробництва». У форматі вебінару педагоги професій зварювального виробництва обговорили нагальні питання, що визначають якість підготовки молодих фахівців. Учасники засідання ознайомилися з інформацією щодо принципів роботи та програмування сучасних роботизованих зварювальних комплексів, в якій було окреслено ключові тенденції впровадження роботизованих систем у виробництво, а також нові вимоги до підготовки фахівців.

Педагогічний колектив ВПУ № 17 представив відеопрезентацію демонстрації роботи зварювального автомата, у якій продемонстровано практичні можливості сучасного обладнання та його освітні перспективи.

Ключовим моментом, що викликав жваве обговорення, стала панельна дискусія на тему «Які компетенції потрібні зварникам майбутнього?». Дискусія охопила три важливі блоки: «Технічні навички та адаптивність», «М’які» навички (Soft Skills) та безпека» та «Освіта та інновації».

Засідання дозволило окреслити чіткі вектори розвитку професійної освіти у зварювальній сфері, забезпечуючи підготовку кадрів, готових до роботи в умовах Індустрії 4.0.

Запрошуємо на наступну подію!

У межах Тижня професій зварювального виробництва НМЦ ПТО запрошує всіх охочих на Конкурс креативних проєктів «Інновації у зварювальній справі» (презентація робіт).

Очікуємо яскравих ідей, сучасних рішень та творчих підходів до розвитку професії!

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, щоб не пропустити можливість побачити, як сучасна молодь бачить розвиток цієї важливої професії!

Вікторія КЛЮЧНИК