Школа розвитку ІТ-компетентності: занурення у світ штучного інтелекту та імерсивних технологій

24 лютого відбулося шосте заняття Школи розвитку ІТ-компетентності, організоване НМЦ ПТО у Дніпропетровській області. Цього разу учасники досліджували можливості використання штучного інтелекту та імерсивних технологій в освіті.

Педагоги мали унікальну можливість ознайомитися з новітніми технологіями, їх перевагами та викликами, а також дізнатися, як інтегрувати їх в освітній процес для підвищення його ефективності.

Особливий інтерес викликали інсайти від методиста щодо основних аспектів використання штучного інтелекту, віртуальної та доповненої реальності. Учасники активно обговорювали найпоширеніші моделі ШІ, мобільні додатки для розвитку ключових цифрових та професійних навичок, а також їх роль у підготовці здобувачів освіти.

Крім того, педагогам були презентовані нові курси підвищення кваліфікації, запроваджені НМЦ ПТО у 2025 році. Серед них – тренінги з використання ШІ та створення імерсивного навчального контенту. Навчання за цими програмами дозволить педагогам розширити свої знання з даної теми та набути навичок самостійного створення вражаючих навчальних інструментів для інтерактивного середовища.

Сподіваємось, що отримані знання та навички допоможуть педагогам урізноманітнити навчальний процес та зробити його більш цікавим та ефективним для здобувачів освіти.

 

Тетяна МАВДРИК

Зображення