Продовжується естафета декад робітничих професій

27 грудня 2011

Профтехосвіта Дніпропетровщини на виконання Державної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти на 2011 – 2015 роки, а саме з реалізації «Відновлення престижності робітничих професій шляхом профорієнтаційної роботи з населенням» і «Створення соціальної реклами престижності робітничих професій» продовжує естафету декад робітничих професій за галузями.

Детальніше

Головченко С.В.,
методист НМЦ ПТО
 

На Дніпропетровщині розпочався відбір закладів ПТО, які здійснюють навчання безробітного населення

27 грудня 2011

Обласним центром зайнятості оголошено відбір навчальних закладів професійно-технічної освіти для здійснення навчання та перенавчання робітничих професій безробітного населення.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Спільний семінар слухачів Школи класного керівника ПТНЗ та керівників методичних об’єднань класних керівників в молодіжних округах

24 грудня 2011

В Марганецькому професійному ліцеї відбувся спільний семінар слухачів Школи класного керівника ПТНЗ та керівників методичних об’єднань класних керівників в молодіжних округах.

Детальніше

Н.В.Киба,
методист НМЦ ПТО
 

Засідання творчої групи з підготовки та відкриття Всеукраїнського експериментального педагогічного майданчика

24 грудня 2011

В Марганецькому професійному ліцеї відбулося засідання творчої групи з підготовки та відкриття Всеукраїнського експериментального педагогічного майданчика.

Детальніше

Г.Ф.Козловський,
методист НМЦ ПТО
 

Керівники професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровщини демонструють інформаційні технології

22 грудня 2011

Згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 21-22 грудня 2011 року на Дніпропетровщині проводиться Всеукраїнський семінар керівників обласних управлінь освіти.

Детальніше

Корнієнко М.М.,
заступник директора НМЦ ПТО
 

Вибори Президента учнівського Євроклубу ПТУ-2

22 грудня 2011

Євроклубівці Професійно-технічного училища №2 отримали можливість пройти повний етап виборчого процесу і ознайомитись на практиці з чинним виборчим законодавством України, набути досвід участі в майбутніх державних виборах у якості досвідченого виборця, члена виборчої комісії або кандидата на посаду.

Детальніше

Муха Н.О.,
Методист НМЦ ПТО
 

Благодійна акція до Дня святого Миколая «Подаруй усмішку»

21 грудня 2011

Навчально-методичним центром профтехосвіти у Дніпропетровській області в поточному році організовано проведення благодійної акції до Дня святого Миколая «Подаруй усмішку».
Працівники методичного центру та окремі керівники професійно-технічних навчальних закладів зібрали теплі речі, взуття для дітей з малозабезпечених та багатодітних родин, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. На зібрані кошти були придбані солодощі до свята. У теплій дружній атмосфері працівники методичного центру привітали дітей із Днем святого Миколая та майбутніми новорічними і різдвяними святами і все передали дітям у Перещепинський професійний ліцей.
Плануємо у майбутньому продовжити розпочату благодійну діяльність і дуже сподіваємось, що кількість учасників цієї діяльності буде збільшуватись.

Оргкомітет НМЦ ПТО
 

Цінуємо і поважаємо рідну мову

20 грудня 2011

Вже 12 років поспіль учні І-ІІІ курсів професійно-технічних навчальних закладів області беруть активну участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, і їх кількість з кожним роком зростає. Цього року переможці другого заочного етапу змагалися у третьому очному обласному етапі, який проводився 17 грудня 2011 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Одна з переможців, Івасюк Наталія Іванівна, учениця першого курсу Криворізького міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, взяла участь в урочистому відкритті цього етапу і зачарувала всіх присутніх чудовим виконанням на фортепіано сонати №5 Бетховена.

Детальніше

Подчезерцева Л.І.,
Методист НМЦ ПТО
 

Профтехосвітяни Дніпропетровщини налаштовані на виконання Указу Президента України «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні»

20 грудня 2011

20 грудня 2011 року заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Пустовою Марією Іванівною проведено нараду з керівниками навчальних закладів та керівниками регіонів з формування завдань що випливають із Указу Президента України «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні».

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Провтехосвітяни Кривбасу навчаються енергозабезпеченню

18 грудня 2011

Відбулось виїзне засідання 3-х піклувальних рад за галузевим спрямуванням профтехосвіти м. Кривого Рогу, де розглядалось питання практичного застосування енергозберігаючих технологій на виробництвах.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Декада робітничих професій залізничного профілю

16 грудня 2011

З метою реалізації Програми розвитку профтехосвіти на 2011-2015 роки в частині позиціювання престижності робітничих професій, їх потреби на ринку праці, можливостей їх опанування в професійно-технічних навчальних закладах на Дніпропетровщині продовжується марафон декад робітничих професій за галузями.

Детальніше

Головченко С.В.,
Методист НМЦ ПТО
 

Всеукраїнський тиждень права в професійно-технічних навчальних закладах Дніпропетровської області.

07 грудня 2011

З 05.12. по 10.12.2011р. в професійно-технічних навчальних закладах області проходить Всеукраїнський тиждень права. З учнями організовані змістовні заходи: вікторини, анкетування, виставки правової літератури для підлітків, виховні години до Міжнародного Дня прав людини.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Поінформований – означає захищений

06 грудня 2011

На виконання «Загальнодержавної програми з профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД» в ПТНЗ Дніпропетровської області проводиться системна робота, яка сприяє поінформованості юнаків та дівчат з цього питання.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Конкурс «Класний керівник – 2011» розпочато

05 грудня 2011

Навчально-методичним центром профтехосвіти у Дніпропетровській області у поточному навчальному році оголошено конкурс «Класний керівник – 2011», який розпочався 6 грудня у молодіжному окрузі Дніпропетровського лівобережжя на базі Дніпропетровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів туристичного центру. Презентували свої роботи кращі класні керівники п’яти навчальних закладів, розташованих на лівому березі. Всіх конкурсантів активно підтримували їх вихованці, які ще й вболівали за своїх класних керівників.

Детальніше

Єгоркіна О.Ф.,
Методист НМЦ ПТО
 

Профтехосвіта Дніпропетровщини в єдиному освітньо-інформаційному просторі області

05 грудня 2011

Хід реалізації проекту, започаткованого губернатора області О.Ю.Вілкулом «Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти», обговорено на нараді керівників органів, установ освіти та керівників ПТНЗ області за участю заступника голови обласної державної адміністрації Марії Пустової.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ ВИКЛАДАЧА – ОСНОВА ДЛЯ РОЗВИТКУ КОМПЕТЕНТНОГО УЧНЯ

02 грудня 2011

«Найважливіша зі змін – це те, що ми переходимо від процесу навчання, яким керує вчитель, до процесу навчання, за якого учні навчаються самі» - під таким гаслом 01 грудня 2011 року пройшов обласний семінар викладачів фізики на базі Дніпропетровського навчально-виробничого центру №2.

Детальніше

Гришаєва Олена,
Методист НМЦ ПТО
 

МЕТА ЯК ПОКАЗНИК ЦІЛІСНОСТІ

02 грудня 2011

30 листопада на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти відбулося засідання обласної творчої лабораторії викладачів та майстрів виробничого навчання перукарської справи на тему: “Оновлення комплексно-методичного забезпечення предметів і професій, як пріоритетний напрямок в методичній роботі педагогічних працівників”, метою якого було визначення основних умов розвитку професійної та творчої індивідуальності учнів та подальше впровадження новітніх педагогічних та виробничих технологій в навчальний процес.

Детальніше

Гришаєва Олена,
Методист НМЦ ПТО
 

Профтехосвіта м. Кривого Рога навчає учнів енергозбереженню!

01 грудня 2011

На виконання Державної цільової економічної програми з енергоефективності на 2010-2015 р. з метою привернення уваги до проблем використання енергії та економії енергоресурсів з 14 по 18 листопада 2011 року в ПТНЗ м. Кривий Ріг проведено традиційний «Тиждень енергозбереження». Гасло тижня: «Споживаймо енергію розумно!»

Детальніше

Н.В. Зозуля,
Директор Криворізьського міського методичного
центру професійно-технічній освіти
 

До вiдома

01 грудня 2011

На виконання Закону України «Про професійно-технічну освіту», у відповідності до Орієнтовного положення про організацію виховної роботи в професійно-технічних навчальних закладах Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міносвіти і науки України від 16.04.2002 № 257 , пріоритетних напрямів і основних шляхів реформування освіти , що передбачає підготовку нової генерації педагогічних кадрів, підвищення їх професійного та загальнокультурного рівня (Державна національна програма “Освіта” (“Україна XXI століття”) з метою покращення якості виховного процесу в учнівському середовищі та підготовки класних керівників для професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області організовано роботу Школи класного керівника.

Детальніше

Киба Н.В.,
Методист НМЦ ПТО
 

Стартують декади робітничих професій за галузями

01 грудня 2011

З метою розширення інформаційної бази робітничих професій, підвищення якості профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді і мотивації до професійної діяльності, створення умов до свідомого вибору конкретної робітничої професії, підняття престижу суспільно-значимих робітничих професій та набуття адекватного практичного досвіду профтехосвіта Дніпропетровщини в 2011 році започаткувала проведення декад робітничих професій за галузями.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

На Дніпропетровщині приступили до розробки навчально-плануючої документації за окремими професіями заявленими службою зайнятості

01 грудня 2011

22 листопада 2011 року відбулося спільне засідання Ради з питань профорієнтацій та професійного навчання незайнятого населення Дніпропетровського центру зайнятості та навчально-методичної ради навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області на якому розглянули питання про виконання завдань з розробки навчально-плануючої документації для професійного навчання безробітних.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Проведення Всеукраїнського маршруту вивчення інноваційних проектів України

30 листопада 2011

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області у новому 2011 – 2012 році відновив роботу щодо проведення Всеукраїнського маршруту вивчення інноваційних проектів України

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

30 листопада 2011

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області у 2011 – 2012 році відновив роботу серед закладів ПТО щодо проведення Всеукраїнського маршруту вивчення інноваційних проектів України (відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту).
Для ознайомлення з кращим досвідом роботи ПТНЗ України відповідного профілю здійснили виїзди 11 закладів ПТО області.
Ця робота продовжується, має плановий характер згідно пропозицій навчальних закладів. Всі навчальні заклади запланували виїзди для ознайомлення з кращим досвідом роботи ПТНЗ України, узагальнення та впровадження в практику роботи свого навчального закладу.
Підсумки роботи планується підвести на засіданні навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в травні 2012 року.

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Напрацювання психологічної лабораторії

30 листопада 2011

Відпрацювання базового компоненту організації роботи педагогічного колективу та психологічної служби ПТНЗ області – це проблема над якого вже другий рік працює психологічна лабораторія НМЦ ПТО у Дніпропетровській області спільно із обласним психолого-медико-педагогічним центром.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Організація дозвілля учнівської молоді ПТНЗ

30 листопада 2011

На виконання Програми «Молодь України» та з метою визначення завдань професійно-технічних навчальних закладів з формування творчої, соціально активної, інтелектуально розвиненої особистості, науково-педагогічних підходів до організації позаурочної роботи навчально-методичним центром ПТО щорічно проводяться моніторингові дослідження організації гурткової роботи у професійно-технічних навчальних закладах області.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Всеукраїнський навчально-методичний семінар на тему: «Використання інноваційних технологій в профілактиці торгівлі людьми та експлуатації дітей в роботі навчальних закладів України»

30 листопада 2011

16 листопада 2011 року в місті Києві відбувся Всеукраїнський навчально-методичний семінар на тему: «Використання інноваційних технологій в профілактиці торгівлі людьми та експлуатації дітей в роботі навчальних закладів України» в рамках співпраці Міністерства освіти і науки молоді та спорту України з Міжнародним жіночим правозахисним центром « Ла Страда-Україна».

Детальніше

Л.Г.Піковець,
методист НМЦ ПТО
 

Проведено круглий стіл за темою: «Проблеми та перспективи забезпечення кваліфікованими робітничими кадрами відповідно до розвитку ринку праці»

30 листопада 2011

З ініціативи навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області 25 листопада 2011 року за участі організації Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти, представників регіонального відділення УСПП, асоціації промисловців та підприємців, об`єднання профспілок, торгово-промислової палати, керівників ПТНЗ та підприємств проведено круглий стіл.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Система роботи ПТНЗ з формування професійно мобільного кваліфікованого робітника»

28 листопада 2011

23-24 листопада 2011 року у місті Кривому Розі на базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування та Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Система роботи ПТНЗ з формування професійно мобільного кваліфікованого робітника» (в рамках роботи експериментального майданчика Інститут професійно-технічної освіти НАПН України - керівник Сушенцева Л.Л., к.п.н., докторант Інституту професійно-технічної освіти НАПН України).

Детальніше


НМЦ ПТО
 

Подаруємо усмішку до свята

28 листопада 2011

Наближаються новорічні свята які відкриває День святого Миколая. Цього дня та подарунків чекають всі діти. Але серед них є такі, що подарунки отримують не часто.
Сьогодні в ПТНЗ області навчається майже 6 тисяч дітей, які потребують соціальної підтримки. Це діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, багатодітні та малозабезпечені. Дуже хочеться, щоб і в цих дітей було, хоч і невеличке, а свято. Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області звертається до не байдужих людей, керівників підприємств, громадських організацій прийняти участь у волонтерській акції до Дня святого Миколая «Подаруй усмішку». Щодо участі у акції звертайтесь за телефонами 31-85-26, 095-22-00-125, 097-309-14-79. Заздалегідь вдячні за вашу доброзичливість і не байдужість, бо як говорять чужих дітей не буває.


Оргкомітет НМЦ ПТО
 

Взаємодія професійно-технічних навчальних закладів, НМЦ ПТО, ГУОіН та ринку праці Дніпропетровської області – актуальне питання Школи педпрацівників з освіти дорослих

24 листопада 2011

24.11.2011 відбулося чергове заняття Школи педпрацівників з освіти дорослих за темою «Взаємодія навчального закладу та ринку праці в дзеркалі професійних трансформацій. Теоретична та практична частини заняття були спрямовані на актуальні питання надання освітніх послуг з професійного навчання безробітних.

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Засідання Державної акредитаційної комісії

24 листопада 2011

24 листопада 2011 року відбулось засідання Державної акредитаційної комісії України на якому розглянуто та затверджено протокол експертної ради з ліцензування та атестації професійно-технічних навчальних закладів від 18 листопада ц.р

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Навчальний семінар з питань визнання попереднього навчання та навчання впродовж життя, рівного доступу до професійно-технічної освіти

24 листопада 2011

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту за підтримки українсько-канадського проекту «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні» 22-23 листопада 2011 року проведено семінар з питань визнання попереднього навчання, навчання впродовж життя, рівного доступу до професійно-технічної освіти, та розробки і перегляду професійних стандартів для представників навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти.

Детальніше

Гришаєва Олена,
Методист НМЦ ПТО
 

На Дніпропетровщині дбають про інформаційне забезпечення уроків

23 листопада 2011

На виконання Державної програми розвитку ПТО на 2011-2015 рр. в частині осучаснення змісту професійної освіти формуються загони педагогів-творців електронних підручників та електронних посібників для ПТНЗ

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Профтехосвіта Дніпропетровщини презентує актуальні робітничі професії

22 листопада 2011

Професійно-технічні навчальні заклади Дніпропетровщини з метою популяризації робітничих професій серед учнівської молоді, підвищення їх престижу, збільшення рівня забезпечення підприємств кваліфікованими робітничими кадрами, сприяння ефективній зайнятості молоді спільно з Дніпропетровським обласним центром зайнятості в жовті-листопаді 2011 року прийняли участь у профорієнтаційному заході «Марафон актуальних робітничих професій».

Детальніше

В.М. Василиненко,
Директор НМЦ ПТО
 

Методична робота - генератор ідей підвищення якості роботи викладача майстра виробничого навчання в професійно –технічному навчальному закладі

21 листопада 2011

16.11.2011р. в Дніпродзержинському професійному ліцеї відбувся семінар методистів ПТНЗ області. Головна подія семінару – презентація інноваційного методичного кабінету створеного зусиллями адміністрації, педагогів та учнів.

Детальніше

Муха Н.О.,
Методист НМЦ ПТО
 

Педагогічна майстерність викладача – основа для розвитку компетентного учня

20 листопада 2011

«Мета навчання дитини складається з того, щоб зробити її спроможною розвиватись далі без допомоги вчителя» - під таким гаслом 15 листопада 2011 року пройшов обласний семінар - тренінг викладачів математики на базі Дніпродзержинського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту.
Останнім часом викликає занепокоєння низький рівень знань учнів математики, тому тема засідання «Формування інноваційної компетентності викладача математики» є надзвичайно актуальною. На семінарі було проаналізовано базовий рівень навчальних досягнень учнів з математики за результатами обласного зрізу знань, який проводився в on-line режимі, та розроблено ряд заходів, щодо усунення прогалин в знаннях учнів.

Детальніше

Гришаєва Олена,
Методист НМЦ ПТО
 

Підвищення потенціалу педагогічних кадрів

19 листопада 2011

23 педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області прийняли участь в галузевому науково-методичному семінарі «Використання сучасних інформаційно-комунікаційних і новітніх технологій при підготовці фахівців за професією «Кухар. Кондитер»», який відбувся 09-11 листопада 2011р. на базі Інституту післядипломної освіти інженерно - педагогічних працівників Університету менеджменту освіти (м. Донецьк).

Детальніше

Гришаєва Олена,
Методист НМЦ ПТО
 

Зрізи знань учнів ПТНЗ Дніпропетровської області в режимі відеоконференцзв’язку

11 листопада 2011

Згідно з річним планом роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області в жовтні 2011 року проведений зріз знань учнів першого курсу учнів ПТНЗ області з математики, за курс базової загальноосвітньої школи в режимі відеоконференцзв’язку. Метою проведення зрізу знань учнів за курс базової загальної середньої освіти є об’єктивне встановлення стану базової навчальної підготовки, забезпечення якісного діагностування прогалин у знаннях та уміннях учнів з математики, створення умов для якісної корекційної діяльності та покращення стану підготовки учнів професійно-технічних навчальних закладів з математики. Моніторинг здійснювався за напрямками: регіональне розміщення навчального закладу та за галузевим спрямуванням

Детальніше

Гришаєва Олена,
Методист НМЦ ПТО
 

Оптимізація мережі ПТО - недоречність чи необхідність

10 листопада 2011

На прохання Уряду України з вересня 2011 року Європейським фондом освіти розпочато проект з надання технічної допомоги у реалізації Державної цільової програми розвитку ПТО на 2011-2015 роки , а саме з експертної оцінки щодо розроблення процедури оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів. Для проведення пілотного дослідження із зазначеного питання визначено Дніпропетровську та Львівську області.

Детальніше

М.М.Корнієнко,
заступник директора НМЦ ПТО
 

Державно-громадське управління освітою на Дніпропетровщині

08 листопада 2011

3 листопада 2011 року освітяни Дніпропетровської області зібрались на обласну науково-практичну конференцію «Від з’їзду до з’їзду. Державно-громадське управління освітою в регіоні: проблеми, пошук, досвід», яка відбулась за участю заступника голови облдержадміністрації Пустової Марії Іванівни, представників органів місцевого самоврядування, координаторів з розвитку громадських організацій, заступників начальників управлінь і відділів освіти, керівників навчальних закладів, представників обласних телеканалів та засобів масової інформації, в тому числі представників ЗМІ навчальних закладів області.

Детальніше

М.М.Корнієнко,
заступник директора НМЦ ПТО
 

НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ – ВЕЛІННЯ ЧАСУ

03 листопада 2011

Важливу роль у становленні громадсько-активного навчального закладу відіграють підприємства-замовники робітничих кадрів. Їх у Дніпродзержинського професійного ліцею понад десять, та найбільш конструктивна співпраця відбувається з підприємствами: ВАТ “Дніпровський автобусний завод”, ПП “Матеріал-Сервіс”, ПАТ “Дніпровський завод мінеральних добрив”, ВАТ “Дніпро-Азот”, АК “Демос”, КП “Спецбудтрест”, КП “Дорожник”, які мають потребу в робітниках і при цьому беруть активну участь у підготовці майбутніх висококваліфікованих спеціалістів. В межах угод про соціальне партнерство між керівництвами підприємств-замовників та ДПЛ учні випускних груп навчального закладу проходять в цехах виробництв оплачувану виробничу практику, де не тільки закріплюють професійні навички та опановують сучасне обладнання, а й по-справжньому набувають моральних якостей у колективі робітників.

Детальніше

Школяр В.П.,
директор Дніпродзержинського
професійного ліцею
 

Надання методичної допомоги Софіївському професійному ліцею

03 листопада 2011

Відповідно до річного плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області заплановано проведення тижднів методичної служби профтехосвіти в професійно-технічних навчальних закладах.

Детальніше

М.Ф.Набоков,
методист НМЦ ПТО
 

Проведено конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ м.Кривого Рогу за професією «Кухар»

02 листопада 2011

28 жовтня 2011 р. на базі Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу за сприяння виконкому Криворізької міської ради в ході реалізації міської програми «Молодь – для міста, місто – для молоді» відбувся міський конкурс серед учнів ПТНЗ «Кращий за професією» за фахом «Кухар».

Детальніше

НМЦ ПТО
 

Засідання навчально-методичної ради навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області

01 листопада 2011

27 жовтня 2011 року відбулося засідання навчально-методичної ради навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, на якому затверджено план роботи на рік, розглянуто питання про підсумки тарифікації педпрацівників, розширення можливостей веб-середовища у наданні інформаційно-методичної допомоги в організації навчально-виробничого процесу, роль методиста в організації екологічного навчання і виховання учнів (слухачів) ПТНЗ області, систему роботи із створення електронних посібників з предметів професійної підготовки. Було презентовано методичні рекомендації з енергозбереження і зошит для лабораторно-практичних робіт з екології. З кожного питання прийнято конкретні рішення

Детальніше

Л.І.Подчезерцева,
методист НМЦ ПТО,
Секретар НМР
 

Круглий стіл «Проблеми професійної освіти дітей інвалідів, учнів з обмеженими можливостями в системі ПТО Дніпропетровської області»

30 жовтня 2011

28.10.2011 на базі НМЦ ПТО у Дніпропетровській області відбувся круглий стіл на тему «Проблеми професійної освіти дітей інвалідів, учнів з обмеженими можливостями в системі ПТО області». Метою проведення цього заходу – це пошук шляхів інтегрування дітей з особливостями психофізіологічного розвитку в середовищі професійно-технічної освіти для набуття ними відповідного професійного рівня.

Детальніше

Л.Г.Піковець,
методист НМЦ ПТО
 

Школа резерву заступників директора ПТНЗ

30 жовтня 2011

З метою підвищення якості формування кадрового резерву заступників директора ПТНЗ області з січня по жовтень 2011 року на базі НМЦ ПТО працювала Школа резерву заступників директора ПТНЗ.

Детальніше

Л.О.Олійник,
методист НМЦ ПТО
 

Профтехосвіта Дніпропетровщини прийняла участь у відкритті навчально-практичного будівельного центру у професійному ліцеї залізничного транспорту м. Чернигова

30 жовтня 2011

26.10.2011 року педагогічні працівники профтехосвіти Дніпропетровщини прийняли участь в урочистих заходах присвячених відкриттю навчально-практичного будівельного центру за технологіями фірми Knauf у професійному ліцеї залізничного транспорту м. Чернигів СНГ.

Детальніше

НМЦ ПТО
 

Стажування новопризначених керівників ПТНЗ у ВПУ№17 м.Дніпропетровська

30 жовтня 2011

З метою підвищення професійного рівня педагогічних працівників з 24.10 по 28.10.2011р. на базі Вищого професійного училища №17 навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області організовано стажування 12 керівників ПТНЗ області у формі семінару-практикуму.

Детальніше

Л.О.Олійник,
методист НМЦ ПТО
 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ V ЮВІЛЕЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА «YOUR HAIR AWORDS»

30 жовтня 2011

15 жовтня 2011р. в м Києві відбувся V Ювілейний фестиваль перукарського мистецтва «YOUR HAIR AWORDS», в якому приймали участь учні Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, м. Кривого Рогу (директор Балакін В.Г.), що навчаються на ІІ курсі за професією «Перукар» (майстри в/н Дашко О.В., Федорченко Л.А., викладач Огар А.В.).

Детальніше

Олена Гришаєва,
методист НМЦ ПТО
 

Канадський досвід – результати та перспективи

26 жовтня 2011

26 жовтня 2011 року на базі НМЦ ПТО у Дніпропетровській області відбулась зустріч керівництва головного упраління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації , обласної методичної служби ПТО, керівників пілотних професійно-технічних навчальних закладів українсько-канадського проекту «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні» з Марго Ротман, віце-президентом міжнародної консалтингової групи Канади

Детальніше

М.М.Корнієнко,
заступник директора НМЦ ПТО
 

Майстер-клас з WEB-дизайну

26 жовтня 2011

26 жовтня 2011 року на базі ВПУ-55 м. Дніпропетровська відбувся майстер-клас з Web-дизайну для педпрацівників ПТНЗ

Детальніше

Куницька І.В.,
методист НМЦ ПТО
 

Засідання зональної секції представників профтехосвіти – делегатів ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти

25 жовтня 2011

На базі НМЦ ПТО у Дніпропетровській області 25 жовтня 2011 року відбулося засідання зональнолї секції представників профтехосвіти - делегатів ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти. 15 представників галузі профтехосвіти від Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харьківської, Запорізької областей обговорили проект Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки та внесли свої пропозиції

Детальніше

М.М.Корнієнко,
т.в.о. директора навчально-методичного
центру професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
 

Круглий стіл «Роль професійно-технічної освіти у забезпеченні кадрами малого та середнього бізнесу»

21 жовтня 2011

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області виступив ініціатором проведення круглого столу за темою «Роль професійно-технічної освіти у забезпеченні кадрами малого та середнього бізнесу», який відбувся 20.10.2011 року за участі обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти, представників асоціації промисловців та підприємців, профспілкових організацій, обласного центру зайнятості, представників малого та середнього бізнесу, керівників та педпрацівників ПТНЗ.

Детальніше

М.М.Корнієнко,
т.в.о. директора навчально-методичного
центру професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
 

Засідання психологічної лабораторії НМЦ ПТО

21 жовтня 2011

20 жовтня на базі Межівського професійно-технічного училища відбулося засідання психологічної лабораторії НМЦ ПТО та творчої групи, яку очолює практичний психолог МПТУ Попов Володимир Онісимович.

Детальніше

Л.Г.Піковець,
методист НМЦ ПТО
 

Профтехосвіта Дніпропетровщини себе презентує

22 жовтня 2011

Щорічно професійно-технічна освіта Дніпропетровщини є учасником міжнародних та всеукраїнських виставок, які організовує Міністерство освіти і науки, молоді та спорту та Національна академія педагогічних наук України.

Детальніше

Козловський Г.Ф.,
методист НМЦ ПТО
 

Інноваціїї в методичній роботі

21 жовтня 2011

18 жовтня поточного року на базі професійно-технічного училища №2 м.Дніпропетровська відбулося засідання обласної секції голів методичних комісій природничо-математичних дисциплін на тему: “Методична комісія-ефективна форма колективної методичної роботи навчального закладу”

Детальніше

Гришаєва О.В.,
методист НМЦ ПТО
 

Профтехосвіта Дніпропетровщини відзначила День будівельника

17 жовтня 2011

З метою позиціювання робітничих професій і ствердження позитивного іміджу профтехосвіти Дніпропетровщини професійно-технічні навчальні заклади області змістовно відзначають професійні свята.
Цікаво пройшло відзначення професійного свята Дня будівельника.

Детальніше

С.В.Головченко,
методист НМЦ ПТО
 

Профтехосвіта Дніпропетровщини впроваджує у навчальний процес екологічну освіту

17 жовтня 2011

14 жовтня в приміщенні головного управління агропромислового розвитку відбувся круглий стіл “Екологічна освіта і виховання – вимога цивілізованого суспільства”. В його роботі взяли участь представники навчально- методичного центру професійно-технічної освіти; головного управління освіти і науки, молоді та спорту; Дніпропетровської обласної державної адміністрації; Дніпропетровської обласної організації українського товариства охорони природи; вищих навчальних закладів; навчальних закладів професійно-технічної освіти; природоохоронної громадськості та засобів масової інформації.

Детальніше

О.В.Гришаєва,
методист НМЦ ПТО
 

До Дня Українського козацтва

17 жовтня 2011

Міжнародною громадською організацією «Козацтво Запорізьке» до Дня Українського козацтва та Покрова пресвятої Богородиці на території парку ім. Богдана Хмельницького було проведено спортивно-театралізоване свято «Козацькі забави», яке вже стало традиційним.

Детальніше

Єгоркіна О.Ф.,
методист НМЦ ПТО
 

«Європейський тиждень місцевої демократії» в професійно-технічних закладах Дніпропетровщини

17 жовтня 2011

12.10.2011р. в Центрі Європейської інформації відбувся круглий стіл за участю євроклубів профтехосвіти області. Керівникам євроклубів презентували Проект Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» «Україна в Європі. Європа в Україні». Учнівські ЄК запросили взяти участь в обласному конкурсі пошукових творчих робіт «Україна в Європі Європа в Україні очима молоді 2011-2012р.р.».

Детальніше

Муха Н.О.,
методист НМЦ ПТО
 

Вітаємо з ювілеєм

5 жовтня 2011

Віктор Михайлович Василиненко – талановитий організатор, творча особистість, невтомний ентузіаст, який майже сорок років свого життя самовіддано працює на ниві професійно-технічної освіти і сьогродні святкує свій 65-річний ювілей. Трудова діяльність Віктора Михайловича характеризується багатогранністю фахових інтересів, високим професіоналізмом, оригінальністю підходів у вирішені важливих завдань професійно-технічної освіти Дніпропетровщини. За вагомий особистий внесок у розвиток профтехосвіти, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Указом Президента України Віктору Михайловичу присвоєно почесне звання Заслуженого працівника освіти.
Колектив навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області, колеги щиро вітають ювіляра і бажають щасливої долі, міцного здоров’я, подальшої плідної праці, невичерпної енергії, бадьорості духу та нових звершень на ниві профтехосвіти незалежної України.
Нехай ніколи не вичерпається джерело людської вдячності за Вашу відданість справі. Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!


Колеги НМЦ ПТО
 

Організатори підготовки робітничих кадрів в закладах ПТНЗ І рівня атестації Дніпропетровщини підвищують свій професійний рівень

30 вересня 2011

Дніпропетровським навчально-методичним центром ПТО разом з обласною організацією Всеукраїнської асоціації педагогічних працівників 29.09.2011р проведено традиційний семінар для організаторів підготовки робітничих кадрів в закладах ПТО І рівня атестації.

Детальніше

Профтехосвітяни Дніпропетровщини
 

Профтехосвіта Дніпропетровщини вітає місто Новомосковськ

30 вересня 2011

24 вересня 2011 року відбулось урочисте святкування дня міста Новомосковська з нагоди 465-ї річниці з дня його заснування.
Новомосковців вітав і Дніпропетровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу. З метою позиціювання робітничих професій центр представив дефіле колекцій одягу та зачісок «Моя професія», «Пори року», «Україна – мій дім».

Детальніше

Методист НМЦ ПТО
С.В.Головченко
 

На Дніпропетровщині шанують ветеранів профтехосвіти

30 вересня 2011

Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти , який цього року співпав з днем створення державної системи професійно-технічної освіти на базі навчально-методичного центру відбулося спілкування у режимі відеозв’язку керівників навчальних закладів та ветеранів ПТНЗ області з керівництвом головного управління освіти і науки , обласною методичною службою ПТО, президією обласної організації ВАПП, радою директорів ПТНЗ, обласною організацією ветеранів ПТО.

Детальніше

Профтехосвітяни Дніпропетровщини
 

Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі відзначає славний ювілей!

30 вересня 2011

23 вересня 2011 р. Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі урочисто відзначив своє 55-річчя.
На святі були присутні представники виконкому Криворізької міської ради, Жовтневої районної у місті ради, Головного управління освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Криворізького міського методичного центру профтехосвіти, Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників професійно–технічної освіти, Асоціації «Комсомолець Кривбасу», депутатський корпус «Партії Регіонів», роботодавці з ПАТ «Криворіжіндустрбуд», ПАТ «Криворіжжитлобуд», ПАТ «Трансмаш», ПАТ «Хайдельберг- Цемент», делегації з навчальних закладів Білорусі, Херсона, Дніпропетровська та Дніпродзержинська, ветерани праці Центру та випускники минулих років.

Детальніше

Методист НМЦ ПТО
С.В.Головченко
 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ ТУРИСТИЧНОГО СЕРВІСУ СТВОРЮЄ СВІЙ ІМІДЖ

28 вересня 2011

В день свого п’ятиріччя Дніпропетровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу створений на базі училища побуту провів науково-практичну конференцію на тему «Профтехосвіта ХХІ століття: сьогодення і майбутнє».

Детальніше

Профтехосвітяни Дніпропетровщини
 

Сучасні підходи до планування та організації навчально-виховної роботи в закладах профтехосвіти Дніпропетровщини на 2011-2012 навчальний рік

28 вересня 2011

23 вересня на базі Дніпропетровського центру професійної освіти, напередодні початку позакласної роботи, відбулося засідання обласної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Детальніше

Профтехосвітяни Дніпропетровщини
 

Методична служба ПТО Дніпропетровщини формує знання законодавчої бази у керівних та фінансових працівників ПТНЗ області

27 вересня 2011

За побажанням керівних кадрів ПТНЗ області та з метою забезпечення прискореного кваліфікованого впровадження в практику роботи навчальних закладів нового податкового кодексу, законів про запобігання корупції і доступу до публічної інформації 22 вересня 2011 року методична служба профтехосвіти області за участю фахівців податкової адміністрації, головного управління юстиції, головного управління освіти і науки і загального відділу облдержадміністрації організувала лекторій з правових знань з керівниками та головними бухгалтерами.

Детальніше

Профтехосвітяни Дніпропетровщини
 

Протестні настрої у цивілізований спосіб

26 вересня 2011

Педагогічні працівники, лідери учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області осуджують дії студентки Києво-Могилянскої академії Дар’ї Степаненко, яка в четвер 22 вересня поточного року під час роботи форуму міністрів освіти європейських країн вдарила букетом квітів міністра освіти і науки , молоді та спорту України Дмитра Табачника.

Детальніше

Профтехосвітяни Дніпропетровщини
 

Про роботу з соціальними партнерами на Криворіжжі

22 вересня 2011

16.09.11 на базі ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» відбулося розширене засідання Піклувальної ради профтехосвіти м. Кривий Ріг з теми «Про початок 2011-2012 навчального рогу в умовах виробництва: завдання, проблеми, шляхи їх вирішення».
Учасниками були представники головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, інституту професійно-технічної освіти Національної Академії педагогічних наук України, керівники структурних підрозділів ПАТ «КЗРК», галузевих профспілок, методичної служби міста та області, науково-педагогічні працівники Криворізького технічного університету, керівники вищих та професійно-технічних навчальних закладів.

Детальніше

Криворізький міський методичний центр ПТО
 

Про участь в Днях освіти і науки України в Росії

21 вересня 2011

З 15 по 17 вересня 2011 року українська делегація науковців та освітян України перебували в м. Москві (Росія).
В складі делегації було 32 представники професійно-технічної освіти України.
Дніпропетровських профтехосвітян представляв директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, голова експертної ради з питань ліцензування та атестації професійно-технічної освіти державної акредитаційної комісії України Василиненко Віктор Михайлович.

Детальніше

Василиненко В.М.,
Директор 
НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області
 

Розпочав роботу лекторій психологічних знань для педпрацівників ПТНЗ області

20 вересня 2011

З метою підвищення психолого-педагогічної майстерності викладачів, майстрів виробничого навчання ПТНЗ області розпочав роботу лекторій психологічних знань при НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.
Перше засідання лекторію відбулося 14 вересня 2011року в ПТУ-2 м. Дніпропетровська
Перед слухачами виступили Піковець Л.Г., методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, Мушинський В.П., заступник директора обласного психолого-медико-педагогічного центру.

Детальніше

Піковець Л.Г., методист
НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області
 

На Дніпропетровщині відзначили День фізичної культури та спорту

12 вересня 2011

9 вересня ц.р. (як і традиційно) на Дніпропетровщині відзначали День фізичної культури та спорту.
На зібранні, яке відбулося на базі Дніпропетровського навчально-виробничого центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів машинобудівної галузі та зв’язку зібрались працівники профтехосвіти області, які опікуються організацією фізичної культури та спорту в ПТНЗ.

Детальніше

Василиненко В.М.,
Директор 
НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області
 

В Україні розпочав роботу новий міжнародний проект

11 вересня 2011

Україні розпочав роботу новий Міжнародний проект «Удосконалення системи професійної освіти на основі державно-громадського партнерства і національних кваліфікаційних стандартів».

Детальніше

Василиненко В.М.,
Директор 
НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області
 

Оцінка праці - стимул до творчості

2 вересня 2011

В рамках виконання Указу Президента України № 926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», та розпорядження Кабінету Міністрів України № 1723 «Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку професійної-технічної освіти на 2011-2015 роки», спрямованих на поліпшення функціонування та розвитку освіти в Україні, а також підвищення авторитету робітничих професій в суспільстві, згідно наказу Державної пенітенціарної служби України від 21.03.2011 року № 73 в установах виконання покарань було проведено огляд-конкурс на крашу організацію професійно-технічного навчання засуджених

Детальніше

Т.В.Зубченко,
Старший майстер 
ДПТНЗ «ДНЦ № 34»
 

Серпнева конференція педагогічних працівників Дніпропетровщини

30 серпня 2011

30 серпня 2011 року за участю Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника та уповноваженого з прав дитини України Юрія Павленка відбулась конференція освітян Дніпропетровщини

Детальніше

Василиненко В.М.,
Директор 
НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області
 

Профтехосвітяне Дніпропетровської області формують новий зміст навчально-виробничого процесу

26 серпня 2011

25.08.2011р. на базі професійно-технічного училища відбулося засідання секції заступників директорів з навчально-виробничої частини та старших майстрів ПТНЗ області за темою «Про завдання педагогічних колективів ПТНЗ області з удосконалення організації навчально-виробничого процесу відповідно до вимог ринку праці». Засідання секції відбулося за участю представників головного управління освіти і науки, методичної служби області, керівників ПТНЗ, відповідальних за організацію професійної підготовки учнів.

Детальніше

Василиненко В.М.,
Директор 
НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області
 

Про заходи, спрямовані на організований початок нового навчального року

19 серпня 2011

17 серпня 2011 року методичною службою професійно-технічної освіти на базі Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій проведено установче засідання секції заступників директорів професійно-технічних навчальних закладів області, де обговорено завдання з реалізації пріоритетних напрямків діяльності ПТО в 2011-2012 навчальному році.
Учасники зібрання мали можливість отримати інформацію про запровадження сучасних методик навчання, оформлення актів готовності закладів за новою формою.

Детальніше

Василиненко В.М.,
Директор 
НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області
 

Про підготовку закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровщини до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період

25.07.2011

Про підготовку закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровщини до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період

Детальніше


Профтехосвіта Дніпропетровщини прийняла участь в Міжнародній конференції Академії КНАУФ СНГ

08.07.2011

Профтехосвіта Дніпропетровщини прийняла участь в Міжнародній конференції Академії КНАУФ СНГ

Детальніше


Всеукраїнський науково-практичний семінар «Інноваційна діяльність директора професійно-технічного навчального закладу»

05.07.2011

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Інноваційна діяльність директора професійно-технічного навчального закладу»

Детальніше


Здобутки профтехосвіти Дніпропетровщини

03.07.2011

Здобутки профтехосвіти Дніпропетровщини

Детальніше


Про підсумки засідання Державної акредитаційної комісії

01.07.2011

Про підсумки засідання Державної акредитаційної комісії

Детальніше


Профтехосвіта Дніпропетровщини запроваджує в навчальний процес нові виробничі технології

30.06.2011

Профтехосвіта Дніпропетровщини запроваджує в навчальний процес нові виробничі технології

Детальніше


На Дніпропетровщині відкрито ще один євроклуб

27.06.2011

На Дніпропетровщині відкрито ще один євроклуб

ДетальнішеПрофтехосвіта Дніпропетровщини підводить підсумки навчального року

24.06.2011

Профтехосвіта Дніпропетровщини підводить підсумки навчального року

Детальніше


"Віхи історії професійно-технічної освіти Дніпропетровщини"

22.06.2011

"Віхи історії професійно-технічної освіти Дніпропетровщини"

Детальніше


Відбулася обласна педагогічна виставка «Формування цілісної регіональної системи педагогічних та навчально-виробничих інновацій ПТО».

17.06.2011

Відбулася обласна педагогічна виставка «Формування цілісної регіональної системи педагогічних та навчально-виробничих інновацій ПТО».

Детальніше


Студентський ярмарок сільськогосподарських вакансій – 2011

03.06.2011

Студентський ярмарок сільськогосподарських вакансій – 2011

Детальніше


«Профілактика ВІЛ-Сніду в Східній Європі»

03.06.2011

«Профілактика ВІЛ-Сніду в Східній Європі»

Детальніше


«Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

02.06.2011

«Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

Детальніше


Про вшанування пам`яті відомих людей професійно-технічної освіти області

01.06.2011

Про вшанування пам`яті відомих людей професійно-технічної освіти області

Детальніше


Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Штукатур»

31.05.2011

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Штукатур»

Детальніше


Про участь у науково-практичному семінарі м. Рівно педпрацівників Дніпропетровської області

28.05.2011

Про участь у науково-практичному семінарі м. Рівно педпрацівників Дніпропетровської області

Детальніше


відбувся традиційний щорічний захід у профтехосвіті Дніпропетровщини під назвою «Профтехосвіта - 2011».

27.05.2011

відбувся традиційний щорічний захід у профтехосвіті Дніпропетровщини під назвою «Профтехосвіта - 2011».

Детальніше


Навчальний семінар з питань визнання попереднього навчання та навчання впродовж життя, рівного доступу до професійно-технічної освіти (інклюзивності)

25.05.2011

Навчальний семінар з питань визнання попереднього навчання та навчання впродовж життя, рівного доступу до професійно-технічної освіти (інклюзивності)

Детальніше


Молодь ПТНЗ Дніпропетровської області в акції «Серце до серця»

23.05.2011

Молодь ПТНЗ Дніпропетровської області в акції «Серце до серця»

Детальніше


Про проведення семінару-практикуму представників ГУОіН, НМЦ ПТО, УДДУ з питань виконання покарань, керівників професійно-технічних навчальних закладів при установах виконання покарань

22.05.2011

Про проведення семінару-практикуму представників ГУОіН, НМЦ ПТО, УДДУ з питань виконання покарань, керівників професійно-технічних навчальних закладів при установах виконання покарань

Детальніше


Місячник днів Європи в ПТНЗ Дніпропетровської області

18.05.2011

Місячник днів Європи в ПТНЗ Дніпропетровської області

Детальніше


90 років – шляхом чесної, порядною людини

17.05.2011

90 років – шляхом чесної, порядною людини

Детальніше


Засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

05.05.2011

Засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Детальніше


ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

29.04.2011

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

Детальніше


ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» (3 розряд)

29.04.2011

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» (3 розряд)

Детальніше


Профтехосвіта Дніпропетровщини проводить конкурс професійної майстерності з професії «Штукатур».

29.04.2011

Профтехосвіта Дніпропетровщини проводить конкурс професійної майстерності з професії «Штукатур».

Детальніше


ПІДВИЩЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ

20.04.2011

ПІДВИЩЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ

Детальніше


ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЮНІОРІВ З КУЛІНАРНОГО МИСТЕЦТВА І СЕРВІСУ

20.04.2011

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЮНІОРІВ З КУЛІНАРНОГО МИСТЕЦТВА І СЕРВІСУ

Детальніше


ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТІСТЬ – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

20.04.2011

ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТІСТЬ – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

Детальніше


ЕКОЛОГІЧНА ОСВІТА – СКЛАДОВА ФУНКЦІЙ ПТНЗ

20.04.2011

ЕКОЛОГІЧНА ОСВІТА – СКЛАДОВА ФУНКЦІЙ ПТНЗ

Детальніше


Профтехосвіта Дніпропетровщини проводить конкурс професійної майстерності «Верстатник широкого профілю».

20.04.2011

Профтехосвіта Дніпропетровщини проводить конкурс професійної майстерності «Верстатник широкого профілю».

Детальніше


Готуємося до "ЄВРО-12"

11.04.2011

Готуємося до "ЄВРО-12"

Детальніше


ЗВІТ про проведення обласної учнівської олімпіади з предмета “БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК”

10.04.2011

ЗВІТ про проведення обласної учнівської олімпіади з предмета “БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК”

Детальніше


ПРОТОКОЛ підсумків обласної учнівської олімпіади з предмету з предмета "Бухгалтерський облік"

09.04.2011

ПРОТОКОЛ підсумків обласної учнівської олімпіади з предмету з предмета "Бухгалтерський облік"

Детальніше


НМЦ ПТО розміщує для керівників ПТНЗ інформацію про юридичні адреси усіх загальноосвітніх НЗ Дніпропетровської області

05.04.2011

НМЦ ПТО розміщує для керівників ПТНЗ інформацію про юридичні адреси усіх загальноосвітніх НЗ Дніпропетровської області

Детальніше


РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо вимог до сучасних педагогічних кадрів професійно-технічної освіти

04.04.2011

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо вимог до сучасних педагогічних кадрів професійно-технічної освіти

Детальніше


Фінальні ігри 55-ї міської спартакіади з баскетболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста

31.03.2011

Фінальні ігри 55-ї міської спартакіади з баскетболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста

Детальніше


Семінар-практикум старших майстрів ПТНЗ Дніпропетровської області

30.03.2011

Семінар-практикум старших майстрів ПТНЗ Дніпропетровської області

Детальніше


ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТІСТЬ – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

30.03.2011

ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТІСТЬ – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

Детальніше


ЗВІТ про проведення обласної учнівської олімпіади з предмета “Сільськогосподарські машини”

29.03.2011

ЗВІТ про проведення обласної учнівської олімпіади з предмета “Сільськогосподарські машини”

Детальніше


Методична служба Дніпропетровщини координує діяльність ПТНЗ області І рівня атестації

23.03.2011

Методична служба Дніпропетровщини координує діяльність ПТНЗ області І рівня атестації

Детальніше


Про чергове заняття Школи кадрового резерву заступників директорів

23.03.2011

Про чергове заняття Школи кадрового резерву заступників директорів

Детальніше


ПІДСУМКОВА ВІДОМІСТЬ виконання завдання ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрозварник ручного зварювання»

22.03.2011

ПІДСУМКОВА ВІДОМІСТЬ виконання завдання ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрозварник ручного зварювання»

Детальніше


ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ НА ШЛЯХУ ДО АКТИВНОЇ УЧАСТІ В ЕКОЛОГІЧНОМУ ЗАХИСТІ ПРИРОДИ

21.03.2011

ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ НА ШЛЯХУ ДО АКТИВНОЇ УЧАСТІ В ЕКОЛОГІЧНОМУ ЗАХИСТІ ПРИРОДИ

Детальніше


ІННОВАЦІЇЇ В МЕТОДИЧНІЙ РОБОТІ (Засідання обласної секції викладачів природничих дисциплін)

21.03.2011

ІННОВАЦІЇЇ В МЕТОДИЧНІЙ РОБОТІ (Засідання обласної секції викладачів природничих дисциплін)

Детальніше


Проведено майстер-клас педпрацівників ПТНЗ з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

19.03.2011

Проведено майстер-клас педпрацівників ПТНЗ з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

Детальніше


Конкурс фахової майстерності зварників Дніпропетровщини

18.03.2011

Конкурс фахової майстерності зварників Дніпропетровщини

Детальніше


Профтехосвітяни Дніпропетровщини опановують нові форми використання інформаційного середовища для пропаганди робітничих професій

14.03.2011

Профтехосвітяни Дніпропетровщини опановують нові форми використання інформаційного середовища для пропаганди робітничих професій

Детальніше


Про проведення семінару для керівників професійно-технічних навчальних закладів при установах виконання покарань

11.03.2011

Про проведення семінару для керівників професійно-технічних навчальних закладів при установах виконання покарань

Детальніше


Друга міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади - 2011»

10.03.2011

Друга міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади - 2011»

Детальніше


Засідання обласної фахової секції педагогічних працівників ПТНЗ Дніпропетровщини з професій сфери побуту «кравець», «закрійник»

03.03.2011

Засідання обласної фахової секції педагогічних працівників ПТНЗ Дніпропетровщини з професій сфери побуту «кравець», «закрійник»

Детальніше


З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РОКУ ВОЛОНТЕРСТВА

02.03.2011

З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РОКУ ВОЛОНТЕРСТВА

Детальніше


Розширене засідання НМР НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

01.03.2011

Розширене засідання НМР НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Детальніше


Круглий стіл «Запобігання торгівлі людьми у системі профтехосвіти»

24.02.2011

Круглий стіл «Запобігання торгівлі людьми у системі профтехосвіти»

Детальніше


Розширене засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

24.02.2011

Розширене засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Детальніше


Соціальне партнерство профтехосвіти Дніпропетровщини та роботодавців в дії

24.02.2011

Соціальне партнерство профтехосвіти Дніпропетровщини та роботодавців в дії

Детальніше


Про моніторингові дослідження стану і розвитку професійно-технічної освіти

24.02.2011

Про моніторингові дослідження стану і розвитку професійно-технічної освіти

Детальніше


Проведено семінар-практикум педпрацівників ПТНЗ області з професій зварювального виробництва

23.02.2011

Проведено семінар-практикум педпрацівників ПТНЗ області з професій зварювального виробництва

Детальніше


Про відзначення Дня Захисника Вітчизни в профтехосвіті Дніпропетровської області

23.02.2011

Про відзначення Дня Захисника Вітчизни в профтехосвіті Дніпропетровської області

Детальніше


Учасники конкурсу Кращий тур Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Дніпропетровщини з професії «Кондитер»

20.02.2011

Учасники конкурсу Кращий тур Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Дніпропетровщини з професії «Кондитер»

Детальніше


Профтехосвітяни Дніпропетровщини ознайомились із новою нормативною базою

20.02.2011

Профтехосвітяни Дніпропетровщини ознайомились із новою нормативною базою

Детальніше


Профтехосвіта Дніпропетровщини взяла участь у міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2011»

20.02.2011

Профтехосвіта Дніпропетровщини взяла участь у міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2011»

Детальніше


Оновлено скриньку педагогiчної майстерностi

19.02.2011

Оновлено скриньку педагогiчної майстерностi

Детальніше


Наші вітання учнівським євроклубам ПТНЗ області

18.02.2011

Наші вітання учнівським євроклубам ПТНЗ області

Детальніше


Співпраця Профтехосвіти Дніпропетровщини зі службою зайнятості

16.02.2011

Співпраця Профтехосвіти Дніпропетровщини зі службою зайнятості

Детальніше


Засідання психологічної лабораторії НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

09.02.2011

Засідання психологічної лабораторії НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Детальніше


Профтехосвіта Дніпропетровщини активно використовує відеоконференцзв’язок при проведенні обласних заходів

07.02.2011

Профтехосвіта Дніпропетровщини активно використовує відеоконференцзв’язок при проведенні обласних заходів

Детальніше


Заходи НМЦ ПТО у лютому 2011 року

03.02.2011

Заходи НМЦ ПТО у лютому 2011 року

Детальніше


Рекомендації учасників засідання секції заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ області):

01.02.2011

Рекомендації учасників засідання секції заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ області):

Детальніше


Секція заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ Дніпропетровської області

01.02.2011

Секція заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ Дніпропетровської області

Детальніше


Регіональний семінар класних керівників ПТНЗ області

01.02.2011

Регіональний семінар класних керівників ПТНЗ області

Детальніше


Розширене засідання обласної міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти Дніпропетровської області

31.02.2011

Розширене засідання обласної міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти Дніпропетровської області

Детальніше


РЕКОМЕНДАЦІЇ учасників круглого столу щодо основних обов’язків керівників ПТНЗ та замовників кадрів з питань реалізації вимог постанови КМУ №784

17.01.2011

РЕКОМЕНДАЦІЇ учасників круглого столу щодо основних обов’язків керівників ПТНЗ та замовників кадрів з питань реалізації вимог постанови КМУ №784

Детальніше


Профтехосвітяни Дніпропетровщини наближають свою діяльність до потреб роботодавців

14.01.2011

Профтехосвітяни Дніпропетровщини наближають свою діяльність до потреб роботодавців

Детальніше


ПЕРЕМОЖЦІ Міжнародних та Всеукраїнських виставок Дніпропетровщини презентують свої інновації

13.01.2011

ПЕРЕМОЖЦІ Міжнародних та Всеукраїнських виставок Дніпропетровщини презентують свої інновації

Детальніше


Масові заходи профтехосвіти Дніпропетровщини в період зимових канікул

06.01.2011

Масові заходи профтехосвіти Дніпропетровщини в період зимових канікул

Детальніше