ВИКЛАДАЧІ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН ЗП(ПТ)О ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ: ПІДВИЩУЄМО ПРОФЕСІЙНУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
Викладачі природничих дисциплін ЗП(ПТ)О області взяли участь в семінарі «Обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді» з еколого - природоохоронного напрямку за темою: «Сучасна модель організації дослідницько-природоохоронної діяльності в закладах освіти області».
Досвідом організації дослідження птахів за участю здобувачів освіти поділилась кафедра зоології та екології біолого-екологічного факультету Дніпровського національного університету ім. О.Гончара.
Керівник гуртка ознайомила педагогів з організацією та проведенням еколого-краєзнавчої стежини «Спадщина», яка складалась з: визначення кількості локацій, складання картосхеми, опису природного та історико-краєзнавчого комплексу еколого-краєзнавчої стежки, розробки екскурсій для різних гуртків, поєднання національно-патріотичної, природоохоронної та еколого-дослідницької складової стежки, отримання офіційного документа, який дає юридичне право на її організацію. Вихованка гуртка «Юні лісівники» - провела для учасників семінару віртуальну екскурсію еколого-краєзнавчою стежкою.
На семінарі обговорили підсумки участі закладів освіти області в масових заходах екологічного та природоохоронного спрямування на обласному і Всеукраїнському рівні за 2020 рік.
Учасники семінару отримали рекомендації та практичні поради щодо поширення кращого досвіду роботи в галузі екологічного виховання, активізації участі молоді в проведенні практичної природоохоронної і екологічної діяльності.
Вважаємо що співпраця ЗП(ПТ)О – НМЦ ПТО – ОЕНЦДУМ сприяє розвитку та формуванню практичної природоохоронної і екологічної діяльності викладачів і здобувачів освіти.
Віктор ВАСИЛИНЕНКО,
директор НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області