Обговорення шляхів впровадження інноваційних підходів у навчанні кваліфікованих робітників за матеріалами Всеукраїнського форуму «Зелена економіка та енергоефективність»
Навчально-методичним центром професійно-технічної
освіти
у Дніпропетровській області на поточному тижні з метою осучаснення підходів у навчанні робітників будівельних професій та професій
енергетичної галузі у режимі
відеозв’язку проведено семінар-консультування
педпрацівників ПТНЗ з впровадження інноваційних підходів у сфері енергозбереження
за матеріалами Всеукраїнського форуму «Зелена економіка та енергоефективність».
Учасникам семінару запропоновано оцінити на фоні найкращого європейського досвіду можливості навчальних закладів профтехосвіти області щодо впровадження енергозберігаючих технологій, ознайомлено їх з новітніми підходами зеленої економіки як системи енергозбереження.
Працівники ПТУ № 6 м. Дніпропетровська поділилися досвідом з практичного застосування енергозберігаючих технологій при підготовці будівельників:
- учнівський проект «Сонячний колектор»;
- застосування нанотехнологій в опорядженні поверхонь.
Методичною службою ПТО викликано зацікавленість навчальних закладів і щодо впровадження нових підходів в навчанні за сучасними професіями будівництва та промисловості, що забезпечують енергозбереження в економіці області.
Крім того, методичною службою привернуто увагу учасників до нових підходів у формуванні сучасного фахівця, обізнаного з основами підприємництва та спроможного на самореалізацію, самозайнятість.
Учасникам відеоконсультування надано можливість ознайомитися з презентаційними матеріалами Всеукраїнського форуму «Зелена економіка та енергоефективність».
Корнієнко М.М.,
заступник директора НМЦ ПТО