Вертикальный свиток: Першим у конкурсній програмі був теоретичний тур, який складався з 60 тестових питань та розрахункових задач.Вертикальный свиток: По закінченню урочистого відкриття конкурсу з учасниками було проведено інструктаж з техніки безпеки. 


 

 


На Дніпропетровщині змагалися  майбутні штукатури

28-29 квітня ц.р. на базі Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Штукатур».

    Учасники конкурсу презентували свій навчальний заклад, обрану ними  професію, демонстрували свої знання, виконували практичні завдання з оздоблювання поверхні фактурними штукатурками.

Педагогічні працівники, які супроводжували учасників конкурсу взяли участь у круглому столі за участю представників департаменту освіти і науки облдержадміністрації, методичної служби профтехосвіти області, підприємств-роботодавців будівельної галузі, служби зайнятості м. Кривий Ріг, профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів, де було обговорено тенденції розвитку професійно-технічної освіти України та основні вимоги до підготовки робітничих кадрів за будівельними професіями. Також супроводжуючим було запропоновано  майстер-класи з використанням інноваційних виробничих технологій фірми-виробника будівельних матеріалів «Хенкель-Баутехнік».

         За результатами конкурсу визначено переможців:

І місце – Кулібаба Андрій  – учень Дніпропетровського вищого професійного училища будівництва

 ІІ місце – Ахадова Ганна – учениця Криворізького  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

ІІІ місце – Баглай Анатолій  –   учень Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти

           Учасники конкурсу отримали дипломи, цінні подарунки, фото напам’ять, спецвипуск газети КЦППРКБГ.

    Учасники конкурсу та супроводжуючі щиро вдячні педагогічному колективу КЦППРКБГ за якісну організацію змагань і дозвілля, забезпечення комфортних умов проживання у готелі європейського рівня та якісного харчування. 

                                     В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

Скругленный прямоугольник: Запрошені на конкурс представники різних підприємств та приватні підприємці міста Кривого Рогу побажали учасникам  на високому рівні презентувати свої навчальні заклади і отримати перемогу найкращому. 












Скругленный прямоугольник: Організаційний комітет:
1.	Василиненко Віктор Михайлович - директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області .
2.	Куницька Ірина Володимирівна - .
Векторные Иллюстрации Сварщика На Работы Сварки Набор Внутри Круга, Выполненный В Ретро клипарты - ClipartLogo.comСкругленный прямоугольник: Журі конкурсу:
1. Комов Юрій Федорович – голова журі.
2. Боднар Людмила Павлівна – заступник голови журі.
3. Геночкин Віктор Володимирович – член журі.
4. Полупан Вікторія Володимирівна – член журі.
5. Рева Олена Сергіївна – член журі.
6. Могила Анна Сергіївна – член журі.
7. Канівець Микола Григорович – член журі.
8. Брижик Неля Іванівна – член журі.
Скругленный прямоугольник: Василиненко Віктор Михайлович, директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області дав  настанову учасникам конкурсу: «Конкурс – це не змагання, а іспит» ,  а Артюх В. М., директор з побуту та соціальних питань  ЦГЗК:
«Землю створив Бог, а все інше на ній будівельник».
Подпись: Урочисто відкрила конкурс своїм виступом Боднар Людмила Павлівна – головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти та ресурсного забезпечення, яка привітала учасників конкурсу та побажала успіху  в роботі.Горизонтальный свиток: Історична довідкаПодпись: Професія штукатура, як майже всі будівельні професії, є досить давньою. Археологічні дослідження одного з семи чудес світу - Єгипетських пірамід - виявили, що їх внутрішні стіни та стелі були оздоблені декоративною штукатуркою і мали унікальний багатокольоровий розпис.
Саме штукатурці живопис має завдячувати мистецтвом фрески — способу малювання, коли фарби наносили на вологу штукатурку. Техніка фрески була дуже поширена в іконографії, образи Старого на Нового Заповітів, портрети видатних діячів православної церкви, виконані у техніці фрески на штукатурці, прикрашають і зараз багато церков і соборів України. Найвеличнішими з них є Софіївський собор, ансамблі Києво - Печерської лаври, Володимирський собор, Кирилівська та Андріївська церкви в Києві. Свою назву професія штукатура отримала від назви основного матеріалу, з яким доводиться мати справу будівельнику. Саме штукатури першими з опоряджувальників розпочинають оздоблювальний цикл на об'єкті будівництва. Штукатурка — це оздоблювальний шар, що наноситься на поверхню різних конструктивних елементів будівлі.
 
Зарезервировано: На прийомі у лікаря:
- У жовчному міхурі у вас камені, у сечі - пісок,
 у легенях - вапно ...
- Доктор, скажіть, де у мене шпалери, 
і я почну ремонт!
Выноска-облако: Маляр почав фарбувати в коридорі, а закінчив у фіолетовому лісі, збираючи перламутрові проліски.Вертикальный свиток: - Скільки вас тут працює?
- З майстром - дев'ять.
- А без майстра?
- А без майстра ніхто не працює...
Овальная выноска: Маляр каже до учня:
- Йди фарбуй вікна.
Через годину учень приходить і говорить майстру:
- Вікна пофарбував, а рами теж фарбувати?
Выноска-облако: - Вчора всю ніч не спав!
- Чому?
- Ворушився.
- Чому? 
- В бетономішалку впав.
Волна:   ВЕСЕЛИЙ БУДІВЕЛЬНИК!