Профтехосвіта  Дніпропетровщини підвела підсумки роботи шкіл класних керівників та лідерів учнівського самоврядування

 

Завершилась робота Шкіл класного керівника та лідерів учнівського самоврядування «Лідер».

Лідери учнівського самоврядування на заключному засіданні презентували та захищали власні проекти «Справа року», в яких відображалася найважливіша  справа в житті навчального закладу, що  відбулася за активним сприянням  учнівської молоді. Цікавими були презентації за темами Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, Орджонікідзевського професійно-технічного училища, Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, Професійно-технічного училища №48, Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу, Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій.

           Класні керівники  створити власний блог і презентували власний досвід.   Кожен слухач висловив свою думку щодо досвіду своїх колег, відзначив слушні ідеї та родзинки досвіду.

Підсумкове заняття завершилося концертом художньої самодіяльності за участю молодих талантів професійно-технічної освіти.

Керівники Шкіл,  методисти НМЦ ПТО у Дніпропетровській області  аналізують результати роботи з метою подальшого вдосконалення навчання учнів та педагогів.

                                                                           В.М.Василиненко,

                               директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області