Викладачі - філологи професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровщини активно обговорюють сьогоднішні проблеми мовно-літературної освіти

 

Найважливішими завданнями осучаснення змісту мовно-літературної освіти є вироблення комунікативних умінь і навичок ефективного спілкування в різних життєвих ситуаціях, формування мовної і мовленнєвої культури, уміння самостійно підвищувати рівень знань, формування читацької культури, розвиток інтелектуальних, творчих здібностей, естетичних смаків.

Ці проблеми активно обговорювали викладачі-філологи на обласній секції у форматі творчої майстерні на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти за темою: «Застосування інноваційних педагогічних технологій на уроках мови і літератури для підвищення ефективності навчального процесу» під керівництвом НМЦ ПТО.

Високу оцінку колег з точки зору актуальності і результативності отримав урок-роздум-дослідження за кіноповістю О.Довженка «Україна в огні» з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а також творчі звіти викладачів, що атестуються.

Велику увагу було акцентовано на особливостях проведення державної підсумкової атестації і зовнішнього незалежного оцінювання у 2014-2015 навчальному році. Учасники отримали методичні і практичні рекомендації з цього питання.

Пошук шляхів підвищення ефективності мовно-літературної освіти триває.

 

 

Корнієнко М.М.,

в.о. директора НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області