Методична служба Дніпропетровщини знайомить керівників загальноосвітніх закладів  з законодавчими та нормативно-правовими  актами профтехосвіти

 

Навчально-методичним центром профтехосвіти у Дніпропетровській області в зв’язку з виявленою зацікавленістю та з метою ознайомлення керівників загальноосвітніх навчальних закладів, що займаються  професійною освітою молоді,  проведено семінар  з питань законодавчої та нормативно-правової  бази професійно-технічної освіти.

Учасниками семінару були керівники шкіл, працівники відділу освіти Красногвардійського району м. Дніпропетровська.

На семінарі розглянуто:

- ліцензування  діяльності в галузі професійно-технічної освіти;

- порядок організації навчально-виробничого процесу у професійно-   технічних навчальних закладах;

- порядок проведення державної кваліфікаційної атестації та присвоєння  кваліфікації особам, які  здобувають професійно-технічну освіту;

- порядок  підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів.

Надано інформацію стосовно використання можливостей сайту НМЦ ПТО у Дніпропетровській області з  вище визначених питань.
 Система проведення зазначених заходів буде поширена на інші регіони області.
   
                                                                В.М. Василиненко,
                                                                 директор НМЦ ПТО
                                                                 у Дніпропетровській області