Методисти Дніпропетровщини підвищують свою компетенцію
Методисти навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області з 20 по 22 серпня були учасниками обласних науково-методичних семінарів проведених Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Метою семінарів стало визначення основних напрямків реалізації експериментальної роботи, обмін досвідом щодо особливостей впровадження, проблем та перспектив випереджаючої освіти для сталого розвитку, методичних засад здоров’язбереження підростаючого покоління. Після пленарної частини методисти відвідали секційні засідання, під час роботи яких ознайомились з новою нормативною документацією на 2013-2014 навчальний рік, з інноваційними сучасними підходами у навчанні та вихованні учнівської молоді, з організацією позашкільної та позаурочної роботи.
Паралельно із семінаром була організована виставка навчально-методичних розробок вчителів ЗНЗ із «наскрізного навчання», інших напрямків випереджаючої освіти для сталого розвитку.
Отримані на семінарах рекомендації використані при підготовці та проведенні установчих заходів ПТО для організаторів навчально-виробничого процесу та педпрацівників напередодні нового навчального року.
В.М.Василиненко,
директор НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області