Реформа в дії! Новий Закон «Про професійну освіту» вимагає від закладів професійної освіти створення незалежних кваліфікаційних центрів та впровадження об’єктивних методів оцінювання.
НМЦ ПТО у Дніпропетровській області — ваш методичний провідник у цих змінах! Наша місія — надавати якісну експертизу для розвитку закладів.
Саме тому на замовлення та для потреб ПЗ «Центр професійної освіти та навчання» з 08 по 22 жовтня ми організували та провели тренінговий курс «Методи та інструменти оцінювання професійних кваліфікацій» для їхніх педагогів:
Захід провела методист НМЦ ПТО та експерт НАК, Мавдрик Т.М., поділившись передовими знаннями та практичними інструментами для якісної оцінки компетентностей.
Педагоги ПЗ «ЦПОН» активно працювали над оновленням методик, обговорювали виклики реформи та створювали власні рішення для забезпечення якісної та прозорої оцінки у їхньому діючому кваліфікаційному центрі.
Результат нашої роботи: Учасники отримають сертифікати та методичні матеріали, які готові до впровадження у практику!
НМЦ ПТО продовжує підтримувати заклади освіти області у формуванні системи професійної освіти, орієнтованої на якість та потреби ринку праці. Звертайтеся за експертною підтримкою!


