- Мапа сайту
- Новини
- Про нас
- Плани роботи
- Нормативно-правове забезпечення
- Новинки в сфері П(ПТ)О
- ERASMUS+
- П(ПТ)О Дніпропетровщини
- Електронна бібліотека методичних напрацювань
- Прогресивний педагогічний досвід
- Скринька педагогічної майстерності
- STEM - освіта в дії
- Бібліотечна робота
- Професійна підготовка
- Загальноосвітня підготовка
- Навчально-виховна робота
- Психологічна служба
- Експериментальні педагогічні майданчики
- Виставкова діяльність
- Матеріали масових заходів
- Управлінська, фінансово-господарська діяльність
- Захист України
- Інструменти ІТ для використання педагогами
- Збірник «Методичний вісник»
- Важливі події
- Профорієнтаційний термінал
- Дії в надзвичайній ситуації
- Моніторингові дослідження
- Методичний кабінет ЗП(ПТ)О
- Консультативна допомога
- Заходи інших установ
- Методичний фестиваль
Школа розвитку ІТ-компетентності: педагоги освоюють нові інструменти для ефективного навчання
Надзвичайно важливо для сучасного педагога постійно вдосконалюватися, щоб забезпечити якісну сучасну освіту. Саме тому наша Школа розвитку ІТ-компетентності допомагає педагогам ЗП(ПТ)О освоювати нові технології та методи навчання.
На сьогоднішньому занятті педагоги на власному досвіді переконалися, як інтерактивні методи можуть оживити освітній процес. Методист НМЦ ПТО поділилася досвідом створення та використання веб-квестів, демонструючи, як за допомогою таких інструментів, як Google Blogger, Google Sites, Google Forms та Escape the room, можна розробляти захопливі навчальні сценарії. Були розглянуті приклади використання квестів як у загальноосвітній, так і в професійно-теоретичній підготовці. Зокрема, проаналізували їх застосування в таких предметах, як хімія, математика, українська мова, матеріалознавство та спеціальна технологія. Крім того, дізналися, як використовувати веб-квести для закріплення практичних навичок у виробничому навчанні.
Особливий інтерес викликав практичний майстер-клас з анімації від викладача ДПТНЗ "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти" (Чернюх Н.Г). Педагоги освоїли інструменти Renderforest та Animaker, які зможуть їм допомогти у створенні коротких анімаційних роликів на різну тематику.
Завдяки цьому заняттю педагоги отримали не лише нові знання, а й практичні навички, які вони зможуть застосовувати у своїй педагогічній діяльності, роблячи навчання більш цікавим та ефективним.
Тетяна МАВДРИК

