- Мапа сайту
- Новини
- Про нас
- Плани роботи
- Нормативно-правове забезпечення
- Новинки в сфері П(ПТ)О
- ERASMUS+
- П(ПТ)О Дніпропетровщини
- Електронна бібліотека методичних напрацювань
- Прогресивний педагогічний досвід
- Скринька педагогічної майстерності
- STEM - освіта в дії
- Бібліотечна робота
- Професійна підготовка
- Загальноосвітня підготовка
- Навчально-виховна робота
- Психологічна служба
- Експериментальні педагогічні майданчики
- Виставкова діяльність
- Матеріали масових заходів
- Управлінська, фінансово-господарська діяльність
- Захист України
- Інструменти ІТ для використання педагогами
- Збірник «Методичний вісник»
- Важливі події
- Профорієнтаційний термінал
- Дії в надзвичайній ситуації
- Моніторингові дослідження
- Методичний кабінет ЗП(ПТ)О
- Консультативна допомога
- Заходи інших установ
- Методичний фестиваль
НАЦІОНАЛЬНИЙ EDCAMP ТОЧКА СТІЙКОСТІ-2024 «НА ПЕРЕТИНІ СВОБОДИ Й ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ»
Методисти навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Дніпропетровщини взяли участь у цікавій події для освітян - Національному EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ-2024 «На перетині свободи й відповідальності» від EdCamp Ukraine .
Протягом чотирьох днів вони ознайомилися з особливостями творчого, раціонального, соціального та екзистенційного інтелектів. На заході було надано інформацію, яка допоможе у плануванні індивідуальної траєкторії розвитку й підсиленні стійкості під час війни. Великий інтерес викликали сесії про м'які і тверді навички з Тедом Дінтерсмітом і Андреасом Шляйхером, презентація першого тому ДоСЕН про українське учнівство з Лілією Гриневич, Русланом Гураком і Андреасом Шляйхером Цікавими були питання щодо результатів експерименту з упровадження програми СЕЕН і освітніх компонентів для ЗВО з Райдером Делалоє, Катериною Журбою, Оксаною Мартинюк, Євгенією Смірновою, Іриною Хроменко і Свеном Штабротом; про створення освітнього середовища, сприятливого для формування соціально-емоційних навичок з Пунам Борою, Марком Ґрінберґом, Стефані Джонс, Тайроном Мартінес-Блеком і Андреасом Шляйхером, а також про пілотування Освітньої платформи «ПОВІР» з Сергієм Бабаком, Сергієм Колебошиним, Наталією Софій і Конні Фортунато та про те, чого ми можемо повчитися у Сінгапуру, Фінляндії і Німеччини.
На Національному EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ-2024 було презентовано Міжнародні дослідження TALIS+ і відкриття Центру освітніх досліджень у співпраці з Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна.
Особливий інтерес викликала панельна дискусія щодо освітньої політики з реінтеграції українського учнівства на деокупованих територіях і за кордоном та експертна паралель про нашу українськість.
Дослідження про відповідальність, свободу, стійкість, зростання та інтелекти зроблені, глибинні сенси стійкості й внутрішні чесноти, які підтримуватимуть освітянські спільноти і сприятимуть змінам на місцях визначено, завдання в галузі освіти на 2024-2025 навчальний рік поставлено. Працюємо по-новому, бо в часи криз і невизначеності дуже важливі цінності, які згуртовують нашу спільноту.
Тамара КУЗЬ