Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини: призери виставки «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

В квітні 2024 року  комунальний  позашкільний  навчальний заклад «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій  учнівської молоді» спільно в режимі on-line провів обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», присвяченої Дню Конституції України.

На виставку подано понад 230 експонатів технічного напрямку  здобувачів освіти із закладів освіти Дніпропетровщини, в тому числі представлені роботи учнівських колективів 12 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Під час дії виставки проводився конкурс серед творчих робіт учнівської молоді по виконанню завдань, пов’язаних із вирішенням конкретних проблем в галузі науки, техніки та виробництва, а також по вільній тематиці. Здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти  підготували макети та проекти різних видів споруд, будівель та будівельних комплексів, моделі та макети промислового обладнання, які покращують умови праці та технологічні процеси у різних галузях. Члени журі визначили та відмітили найцікавіші роботи.

Проведення таких заходів дозволяє ознайомитись із мережею науково-технічних гуртків закладів освіти та зацікавити учнівську молодь сучасною наукою та технікою, привити творче відношення до роботи, прагнення до глибокого оволодіння знаннями, розвити раціоналізаторські та конструкторські здібності, стимулювати зріст технічної майстерності здобувачів освіти шкіл та закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

25 здобувачів освіти закладів П(ПТ)О відмічені грамотами департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації як переможці та автори кращих робіт виставки-конкурсу.

 

Вітаємо з нагородою учнівські та педагогічні колективи

 

Нікопольського професійного ліцею,

Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею,

Нікопольського центру професійної освіти,

Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею,

Криворізького професійного ліцею,

Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів,

Криворізького центру підготовки та перепідготовки

 робітничих кадрів будівельної галузі,

Тернівського професійного гірничого ліцєю,

Першотравенського гірничого ліцею,

Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1 м.Кривий Ріг

Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею,

Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів!

Олена Гурська,
методист НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області