Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

НОВІ ПАРТНЕРИ - НОВІ МОЖЛИВОСТІ!

В цьому місяці ми підписали 2 меморандуми про співпрацю. Один з Університетом імені Альфреда Нобеля, другий з Молодіжним центром Дніпра! Ці партнерства відкривають нові горизонти для нашої освітянської спільноти і молоді.
Завдяки співпраці з престижним Університетом імені Альфреда Нобеля, наші освітяни отримають доступ до унікальних освітніх програм, інноваційних методик та можливості участі у спільних наукових проєктах. Це підвищить їхній професійний рівень в сучасних знаннях та технологіях.
Співпраця з Молодіжним центром Дніпра надасть нашим здобувачам освіти ще більше можливостей для саморозвитку та активного відпочинку. Спільні заходи, тренінги, волонтерські проєкти та культурні події - це лише частина того, що чекає на нашу молодь. Ми прагнемо створити середовище, де кожен може знайти підтримку, натхнення та можливості для реалізації своїх талантів.
Що це означає для наших здобувачів освіти?
Доступ до новітніх освітніх технологій та програм.
Розвиток навичок, які потрібні для успішної кар'єри.
Активне дозвілля та участь у суспільно важливих ініціативах.
??Ми віримо, що ця співпраця стане потужним поштовхом для розвитку професійно-технічної освіти у нашому регіоні та допоможе виховати нове покоління професіоналів, готових до викликів майбутнього.
Стежте за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх подій та можливостей, які ми готуємо разом з нашими новими партнерами!

Зображення