Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Закінчення навчання на тренінгу з підвищення професійної компетентності педагогів: оцінювання професійних кваліфікацій

3 травня 2024 року успішно завершився тренінг з курсу "Методи та інструменти оцінювання професійних кваліфікацій" для 28 педагогів з Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1 (ЦППРК №1) та Криворізького навчально-виробничого центру (КНВЦ).

Тренінг проводився в очному форматі на базі кабінету НМЦ ПТО та ЦППРК №1 за попередніми заявками педагогів.

Протягом трьох занять учасники тренінгу:

  • ознайомились з сучасними європейськими практиками оцінювання, зокрема з методиками розробки завдань на основі компетентностей та розвитку професійних навичок відповідно до вимог сучасного ринку праці;
  • вивчили теоретичні засади та практичні аспекти використання таксономій Блума та Сімсона в розробці тестів різних типів та рівнів складності;
  • ознайомились зі складанням матриці причин і наслідку та розробкою завдань до них.

За результатами тренінгу учасники отримають сертифікати про його проходження, а також методичні матеріали та розробки, які зможуть використовувати у своїй роботі.

Загалом, тренінг "Методи та інструменти оцінювання професійних кваліфікацій" був оцінений учасниками як дуже корисний та практичний.

Отримані знання та навички допоможуть їм покращити оцінювання якості професійної підготовки та розкрити і підтримати потенціал здобувачів освіти.

Тетяна МАВДРИК

Зображення