Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

ЗАВЕРШИВСЯ ВІРТУАЛЬНИЙ КОНКУРС КОЛЕКТИВІВ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПРОСВІТИ «ЗЕМЛЯ-НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ»

За ініціативи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, з метою широкого залучення здобувачів освіти до оздоровлення довкілля, формування в молоді активної життєвої позиції,  активізації участі учнівської молоді в природоохоронній діяльності та екологічному русі, формування екологічної культури, виявлення та поширення нетрадиційних форм роботи з набуття знань і досвіду розв’язань екологічних проблем області п?ятий рік поспіль проводиться віртуальний конкурс колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» за темою «Земле моя, Україно! Ти вічно будеш жити!» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини.

Колективи екологічної просвіти творчо, креативно та позитивно презентували свої досягнення в еколого - просвітницькій та пошуково-дослідній роботі.

Переможцями стали колективи Апостолівського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Західно-Дніпровського центру  професійно-технічної освіти, Професійно-технічного училища №88, Кам'янського професійного ліцею, Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1, Васильківського професійно-технічного училища, Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу, Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування, Томаківського професійного аграрного ліцею, Криворізького професійного ліцею.

Об’єднані метою та бажанням зберегти природу рідного краю, здобувачі освіти підтвердили свою небайдужість до місцевих та загальноукраїнських екологічних проблем, продемонстрували  результати своєї природоохоронної діяльності.

Вітаємо з перемогою. Бажаємо подальших успіхів і нових здобутків!

Підсумки Конкурсу розміщено на сайті НМЦ ПТО за посиланням:

https://nmc-pto.dp.ua/index.php?plus=other&name=docnmcpto&title=%C4%EE%EA%F3%EC%E5%ED%F2%E8%20%CD%CC%D6%20%CF(%CF%D2)%CE

 Переглянути матеріали Конкурсу можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=jG1QHxeMMQA&list=PLJICrEKMlmGlkQQj9YL7oJDflPYrp-uT2

Ніна Сіренко

Зображення