- Мапа сайту
- Новини
- Про нас
- Плани роботи
- Нормативно-правове забезпечення
- Новинки в сфері П(ПТ)О
- ERASMUS+
- П(ПТ)О Дніпропетровщини
- Електронна бібліотека методичних напрацювань
- Прогресивний педагогічний досвід
- Скринька педагогічної майстерності
- STEM - освіта в дії
- Бібліотечна робота
- Професійна підготовка
- Загальноосвітня підготовка
- Навчально-виховна робота
- Психологічна служба
- Експериментальні педагогічні майданчики
- Виставкова діяльність
- Матеріали масових заходів
- Управлінська, фінансово-господарська діяльність
- Захист України
- Інструменти ІТ для використання педагогами
- Збірник «Методичний вісник»
- Важливі події
- Профорієнтаційний термінал
- Дії в надзвичайній ситуації
- Моніторингові дослідження
- Методичний кабінет ЗП(ПТ)О
- Консультативна допомога
- Заходи інших установ
- Методичний фестиваль
Впроваджуємо інноваційні педагогічні та виробничі технології у процес підготовки зварників
Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області 14 березня 2024 року відбулося засідання секції професій зварювального виробництва.
Одним із шляхів модернізації освітньої системи України є впровадження в навчальний процес інноваційних педагогічних та виробничих технологій і методів.
В ході роботи секції намагалися дати відповідь на питання для чого потрібні інноваційні технології та в чому полягає інноваційна діяльність педагога? Обговорили вплив проєктних технологій навчання, кейс-технологій, технологій імітаційно-ігрового навчання, тренінгових технологій, технологій розвитку критичного мислення на розвиток освіти.
Розглянули орієнтовну модель дистанційного уроку професійно-теоретичної підготовки кваліфікованих робітників зварювального виробництва та платформи, які дозволяють забезпечити якісну організацію освітнього процесу.
Презентовано можливості нового навчально-практичного центру сучасних зварювальних технологій, створеного на базі Дніпровського центру професійно-технічної освіти. Сучасне новітнє зварювальне обладнання дає можливість здобувачам освіти набути професійних компетенцій, затребуваних на сучасному ринку праці.
В якості обміну досвідом продемонстровано прикладний кейс використання чат-ботів зі штучним інтелектом у педагогічній діяльності, який був високо оцінений учасниками засідання, та представлено методику підготовки і проведення інтегрованих занять з професії «Електрогазозварник» з демонстрацією практичних прийомів щодо її застосування.
З матеріалами секції можна ознайомитись на сайті НМЦ ПТО у розділі «Електронна бібліотека методичних напрацювань»
Вікторія Ключник
