- Мапа сайту
- Новини
- Про нас
- Плани роботи
- Нормативно-правове забезпечення
- Новинки в сфері П(ПТ)О
- ERASMUS
- П(ПТ)О Дніпропетровщини
- Електронна бібліотека методичних напрацювань
- Прогресивний педагогічний досвід
- Скринька педагогічної майстерності
- STEM - освіта в дії
- Бібліотечна робота
- Професійна підготовка
- Загальноосвітня підготовка
- Навчально-виховна робота
- Психологічна служба
- Експериментальні педагогічні майданчики
- Виставкова діяльність
- Матеріали масових заходів
- Управлінська, фінансово-господарська діяльність
- Захист України
- Інструменти ІТ для використання педагогами
- Збірник «Методичний вісник»
- Важливі події
- Профорієнтаційний термінал
- Дії в надзвичайній ситуації
- Моніторингові дослідження
- Методичний кабінет ЗП(ПТ)О
- Консультативна допомога
- Заходи інших установ
- Методичний фестиваль
ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ПРОЄКТІВ МАН
У Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти Дніпропетровщини створена цілісна, самокерована система, яка передбачає виявлення та підтримку обдарованої молоді; розвиток і реалізацію її здібностей; стимулювання творчої роботи здобувачів освіти та викладачів ЗП(ПТ)О; активізацію навчально-пізнавальної діяльності молоді. Ця система охоплює всі заклади професійної освіти області. У межах методичної роботи упродовж 10 років успішно працює секція відповідальних за роботу з творчо обдарованою молоддю й наукових керівників дослідницько-експериментальних проєктів. Організована цілеспрямована робота, що максимально сприяє розкриттю й розвитку потенціалу кожної особистості, підготовки її до самовдосконалення, самовизначення та самореалізації, забезпечує всебічний розвиток індивідуальності здібностей, обдарованості й талантів молоді, яка реалізує свій потенціал у науці та творчості.
Головною подією тижня завдяки Угоді щодо співпраці НМЦ ПТО з регіональним відділенням МАН відповідно до плану роботи відбулося засідання секції. Наукові керівники розглянули важливі питання щодо участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких проєктів. Увага приділялася питанням створення постеру та якісної генерації наукових ідей, плану підготовки до участі конкурсанта в науковій конференції та презентаційного плану досліджень, створенню анотацій, відгуку й рецензій. Усі присутні на засіданні отримали корисні практичні поради із супроводу наукових досліджень. Написання науково-дослідницьких робіт перетворюється на творчу лабораторію співпраці здобувачів освіти та викладачів-наукових керівників досліджень. Кожен відчуває себе потрібним, для кожного знаходиться час. Це не просто наукова співпраця – це тепле і дружнє спілкування.
Упродовж дев’яти років здобувачі освіти ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини є переможцями І і ІІ етапів конкурсу-захисту, обласними іменними стипендіатами МАН, результативно беруть участь у конференціях, літніх профільних школах, флешмобах, творчих та наукових проєктах. Побажаємо їм натхнення й нових перемог у цьому навчальному році.
Тамара Кузь