- Мапа сайту
- Новини
- Про нас
- Плани роботи
- Нормативно-правове забезпечення
- Новинки в сфері П(ПТ)О
- ERASMUS
- П(ПТ)О Дніпропетровщини
- Електронна бібліотека методичних напрацювань
- Прогресивний педагогічний досвід
- Скринька педагогічної майстерності
- STEM - освіта в дії
- Бібліотечна робота
- Професійна підготовка
- Загальноосвітня підготовка
- Навчально-виховна робота
- Психологічна служба
- Експериментальні педагогічні майданчики
- Виставкова діяльність
- Матеріали масових заходів
- Управлінська, фінансово-господарська діяльність
- Захист України
- Інструменти ІТ для використання педагогами
- Збірник «Методичний вісник»
- Важливі події
- Профорієнтаційний термінал
- Дії в надзвичайній ситуації
- Моніторингові дослідження
- Методичний кабінет ЗП(ПТ)О
- Консультативна допомога
- Заходи інших установ
- Методичний фестиваль
ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ЗП(ПТ)О УЧАСНИКИ ОСІННЬОЇ СЕСІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Майже тисяча здобувачів освіти освіти області та слухачів Дніпропетровського відділення МАН України взяли участь у осінній установчій сесії, 34 з них – молодь ЗП(ПТ)О області (КЦПОРКТРС, ЦППРК №1, ДВПУБ, КПТМЛ, ДРЦПТО, КЦППРК, ПЦППРК, КЦПОММ, ДПЗЛ, ВПУ №17, ДЦПО, КрПЛ, ПТУ №88, АЦППРК, КЦППРКБА, ДІПК). Вони навчаються на наукових відділеннях «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», «Філології», «Філософії та суспільствознавства», «Історії», «Наук про Землю», «Інженерії та матеріалознавства», «Математики», «Фізики та астрономії», «Хімії і біології», «Екології і аграрних наук».
Під час зустрічі науковцями були висвітлені найбільш важливі питання дослідницького-експериментального характеру. Здобувачі слухали інформацію викладачів закладів вищої освіти, серед яких були доктор наук, професори, кандидати наук і старші викладачі.
У рамках осінньої установчої сесії відбувся інформаційно-методичний семінар для наукових керівників членів МАН та всіх зацікавлених, у якому взяли участь понад трьохсот педагогів.
Сесія проходила у форматі онлайн і носила теоретичний та практичний характер. Під час занять були розглянуті питання щодо основ написання науково-дослідницьких проєктів, методики їх створення, актуальні теми та перспективні напрями наукових досліджень, дотримання правил і принципів академічної доброчесності.
На практичній частині учасники осінньої сесії відпрацьовували питання теорії і практики створення мультимедійної презентації для наукової конференції та постерного захисту, отримали індивідуальні і групові консультації від провідних педагогів вищої школи.
Бажаємо здобувачам освіти ЗП(ПТ)О–слухачам Дніпропетровського відділення МАН України успішних пошуково-дослідницьких проєктів та цікавих наукових знахідок!
Тамара КУЗЬ