Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

В ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини продовжується втілення Програми збереження ментальне здоров’я «ТИ як?»

Всеукраїнською програмою ментального здоров'я "Ти як?" спільно з Міністерством освіти і науки України розроблені  плани уроків з ментального здоров'я для учнів загальної середньої та професійної освіти і  отримали назву. «Уроки стійкості» . Зазначені плани уроків як частина Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", за ініціативи першої леді Олени Зеленської,  вже реалізуються  в ЗП(ПТ)О області  для здобувачів освіти. 

      Найцікавішим елементом «Уроків стійкості»  став  анімований комікс «Ден і Рора проти корпорації С», який складається з семи відеоматеріалів; створений Координаційним центром з психічного здоров’я в Кабінеті Міністрів України  за  підтримки агентства США  з міжнародного розвитку (UCAD) в  межах проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який втілює організація Пакт.

    Зазначені  уроки проведені практичними психологами у Міжрегіональному  вищому професійному училищі  з поліграфії та інформаційних технологій, професійно-технічному училищі № 71,  Першотравенському гірничому ліцеї інших та позначились активністю здобувачів освіти. Адже після перегляду  анімованого коміксу та обговорення  можна було висловити свої  думки, проговорити про свій емоційний стан,  відчути дію релаксаційних вправ та  отримати слушні поради  практичних психологів.

    Думається, що зазначені «Уроки стійкості», наповнені новим інструментарієм,  стануть  підтримкою психічного та ментального здоров’я підлітків та молоді у часи невизначеності.

Лариса ПІКОВЕЦЬ

Зображення