Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Розвиток науково-технічної творчості в закладах П(ПТ)О Дніпропетровщини

Методичною службою ПТО Дніпропетровщини проведено секцію керівників гуртків технічної творчості ЗП(ПТ)О області.

Педпрацівники отримали методичні рекомендації та відповіді на актуальні питання щодо планування та організації роботи гуртків закладів П(ПТ)О, розвитку професійної та позашкільної освіти в закладах П(ПТ)О через співпрацю із Малою академією наук учнівської молоді, Національним центром аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова, Обласним еколого-натуралістичним центром дітей та учнівської молоді та Дніпровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді для розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти закладів П(ПТ)О.

Керівники гуртків ознайомлені із результатами участі здобувачів освіти закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини в обласних та всеукраїнських заходах науково-технічного напрямку, в тому числі обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», присвяченої Дню Конституції та педагогічної лабораторії «STEM-освіта в дії» у 2023-2024 н.р.

      Досвідом організації гурткової роботи поділились педагогічні працівники- керівники гуртків КЗО «Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі» ДОР та ДПТНЗ «Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів». Презентація практичного досвіду дозволяє педагогам ознайомитись із мережею гуртків, науково-технічних об’єднань та запровадженням сучасних дієвих форм і методів в роботу гуртків технічної творчості закладів П(ПТ)О.

Олена ГУРСЬКА