Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Участь здобувачв освіти ЗП(ПТ)О в обласних літніх профільних шкіл

03.06.2024 року в регіональному відділенні «Мала академія наук учнівської молоді» стартувала літня профільна школа, організована з метою підвищення інтересу здобувачів освіти до поглибленого вивчення базових дисциплін, створення сучасного освітнього середовища на основі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для задоволення інтелектуальних потреб обдарованої учнівської молоді й розвитку дистанційної форми навчання.

Опановувати науками до напрямку інженерії та матеріалознавства долучилися Людвігов Руслан, Бондаренко Павло, Статуєв Костянтин, Лєншин Олександр, Рибін Данило та Новіков Максим здобувачі Дніпровського вищого училища будівництва (науковий керівник Гаркуша С.М.). По завершенню навчання здобувачі освіти отримають сертифікати, що підтвердить їх обізнаність у інженерії та матеріалознавстві.

Побажаємо учасникам літньої профільної школи успішного навчання. Дякуємо науковому керівнику Гаркуші Світлані Миколаївні за активізацію роботи з творчо обдарованою молоддю та сприяння формуванню іміджу професійної (професійно-технічної) освіти.

Тамара КУЗЬ