Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Консультування з актуальних питань керівників закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини

Методична служба ПТО продовжує роботу секції заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини та консультування з організаційно-управлінських питань.

Керівникам закладів освіти надані рекомендації та відповіді на актуальні питання щодо порядоку розробки та погодження робочих навчальних планів підготовки кваліфікованих робітників на 2024/2025 навчальний рік, виконання соціального супроводу випускників з числа дідей-сиріт, позбавлених батьківського піклування.

Також оголошено результати обласного методичного фестивалю «Кращий електронний освітній ресурс», обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та підсумкового заходу педагогічної лабораторії «SТЕМ-освіта в дії» за результатми 2023/2024 навчального року.

 участь в якій прийняли понад 150 здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) та загальносередньої освіти. Авторські колективи 12 закладів П(ПТ)О області стали переможцями виставки-конкурсу та відмічені грамотами.

Інформаційно-методичні матеріали консультування розміщені на сайті НМЦ ПТО для практичного використання в роботі педагогічними колективами закладів П(ПТ)О.

Олена ГУРСЬКА,
методист НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області