Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Всесвітній день без тютюну

31 травня щороку відзначається Всесвітній день без тютюну, встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Кампанія спрямована на поширення інформації про небезпеку тютюну і його негативний вплив на здоров'я.

В рамках проєкту «Лікарі – молоді», що реалізується навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та КП «Дніпропетровський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» ДОР пройшов онлайн-івент, на якому розглянуті питання збереження фізичного та ментального здоров’я підлітків - попередження щодо вживання алкогольних напоїв, енергетиків, тютюну.

Ключові висновки для молоді: якшо ти не палиш, ТИ – МОДНИЙ, УСПІШНИЙ, ЗДОРОВИЙ.

У івенті прийняли участь здобувачі освіти, заступники керівників освітніх закладів з навчально-виховної роботи, медичні працівники, класні керівники.

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням є ще однією нагодою для усвідомлення небезпеки, яку несе здоров’ю суспільства тютюнопаління, допомоги людям, які бажають позбутися цієї шкідливої звички та пересторога для тих, хто ще не спробував курити.

Ірина ЄМЕЦЬ

Зображення
Зображення