Шапка

Освітянська підтримка від Kahoot!

Картинка 1

З метою урізноманітнення освітнього процесу, підвищення рівня обізнаності в ІКТ; покращення навчальних досягнень здобувачів освіти та мотивації їх до навчання педагогічні працівники опановують та використовують у своїй педагогічній роботі сучасні онлайн-інструменти.

Особливу популярність серед педагогів набирає такий додаток як Kahoot! Його використання під час навчання робить урок більш сучасним та інтерактивним.

Для здобувачів освіти Kahoot! – це ігрова навчальна платформа, а для педагога - платформа-конструктор, на якій можна швидко створити інтерактивні завдання за допомогою готових шаблонів та перевірити знання здобувачів освіти через навчальну гру . Команда Kahoot! на знак солідарності та підтримки українських освітян, для закладів освіти України запропонувала один рік безкоштовного користування всіма можливостями Kahoot!

Методична служба НМЦ ПТО у Дніпропетровській області виявила ініціативу щодо оформлення безкоштовної річної підписки EDU для 61 педагога ЗП(ПТ)О області, які вже є активними користувачами платформи.

Щиро дякуємо команді Kahoot! за надану можливість користуватися, вчитися та тримати зв’язок через їх додаток!


Тетяна Мавдрик