Шапка

Здобувачі освіти ЗП(ПТ)О учасники осінньої сесії Дніпропетровського відділення Малої академії наук України

38 здобувачів освіти, слухачів наукових відділень Дніпропетровського відділення МАН із 15 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області взяли участь в осінній установчій сесії.

В рамках осінньої установчої сесії на всіх наукових відділеннях відбулися інформаційно-методичні семінари для наукових керівників учнів-членів МАН та всіх зацікавлених.

До проведення сесії долучилися 41 викладач з 8 закладів вищої освіти, з яких докторів наук – 5, кандидатів наук – 34 і два старших викладачі.

Сесія проходила в форматі онлайн і носила теоретичний та практичний характер. Під час сесії були розглянуті питання щодо основ написання науково-дослідницьких проєктів, методика їх створення, актуальні теми та перспективні напрями наукових досліджень, дотримання правил та принципів академічної доброчесності.

На практичній частині учасники осінньої сесії відпрацьовували питання теорії і практики створення мультимедійної презентації для наукової конференції та постерного захисту, отримали індивідуальні та групові консультації від провідних викладачів закладів вищої освіти.


Ніна Сіренко

Картинка 1
Картинка 1
Картинка 1