Шапка

Налагодження тісної співпраці закладів професійної (професійно- технічної) освіти з партнерами – роботодавцями

З метою підвищення рівня професійної компетентності здобувачів освіти та відпрацювання програм професійно-практичної підготовки з професій «Кухар. Офіціант» на базі ПП «Танго» відбувся майстер-клас з технології приготування змішаних напоїв.

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців (МЦППВ) ознайомились з рецептурою та технологією приготування різних видів коктейлів; вимогами до їх оформлення; показниками якості; правилами порціювання та прийомами обслуговування клієнтів. Зацікавило присутніх особливості використання відповідних видів сучасного посуду, інвентарю при приготуванні напоїв.

Майстер-клас був проведений бувшим випускником Центру - спеціалістом закладу ресторанного обслуговування та майстром виробничого навчання МЦППВ.

Треба зазначити, що укладання угод та налагодження тісної співпраці МЦППВ з партнерами - роботодавцями підприємств сфери ресторанного сервісу дозволяє здійснювати якісну професійну підготовку кваліфікованих робітників; забезпечує відпрацювання програм виробничої практики на робочих місцях, а також ефективно проводити стажування майстрів виробничого навчання.

Сьогодні, у випускників МЦППВ є можливість працевлаштуватися на підприємствах сфери ресторанного сервісу, де вони проходили виробничу практику.


Тереса Бабич

Картинка 1