Шапка

Про підсумки відео конкурсу «Медово-яблучний ранет»

В межах співпраці Навчально-методичного центру професійно- технічної освіти у Дніпропетровській області з ГО «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпро», ГС « GASTRO CLUB» та ГО «ТИХА ЇЖА» проведено гастрономічний відео конкурс «Медово-яблучний ранет», в якому взяли участь 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України.

Переможцями від Дніпропетровщини стали :

в категорії «Молоді кухарі. Юніори»:

І місце – Землянка Крістіна Віталіївна- здобувач освіти Професійно- технічного училища №81 ;

ІІІ місце – Маєр Дар’я Юріївна, здобувач освіти Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі;

в категорії «Майстри виробничого навчання, викладачі»:

І місце - Гладун Неля Василівна, Голуб Юлія Анатоліївна, викладач та майстер виробничого навчання Західно -Дніпровського центру професійно- технічної освіти;

І місце – Ковейник Олена Іванівна, майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею;

ІІІ місце – Купінська Наталія Вікторівна, майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування.

За умовами конкурсу, грошову винагороду у розмірі 5 тис.грн., ГО «ТИХА ЇЖА» встановила Олені КОВЕЙНИК, майстру виробничого навчання Марганецького професійного ліцею.

Електронні дипломи переможців відповідно І, ІІ та ІІІ ступеня та учасників будуть до 19 листопада 2023 року завантажено за посиланнями:

для навчальних закладів: https://drive.google.com/drive/folders/1539f6ivFIWxZoSuUl_-V- GU3eqvhEceP?usp=sharing;

для учасників: https://drive.google.com/drive/folders/1sAXKD1SZaMQBY-hrfJJ2C- hvckre5NBi?usp=sharing

Вітаємо переможців!

Дякуємо за Вашу активну соціальну та професійну позицію, особистий внесок у розвиток, підтримку національних гастрономічних українських традицій щодо відновлення регіональних рецептів з використанням яблук, ягід, горіхів, маку, меду.


Юлія Пантелеєнко