Шапка

Засідання секції педпрацівників ЗП(ПТ)О гірничодобувних професій

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області відбулося засідання секції педпрацівників ЗП(ПТ)О гірничодобувних професій за темою «Створення сучасного освітнього середовища: нові виклики та рішення при підготовці кваліфікованих робітників гірничих професій».

В рамках засідання розглянуті питання щодо забезпечення якості професійної підготовки здобувачів освіти через цифрову трансформацію освітнього процесу в ЗП(ПТ)О.

Викладачем Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею була представлена методика застосування цифрового інструментарію при викладанні предметів професійно-теоретичної підготовки гірничих професій.

Презентовано кращі практики навчання частковим кваліфікаціям з професії «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування» з використанням електронного контенту («SPlah 6.0» та «5S – бережливе виробництво») на базі НПЦ Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.

Досвідом створення та впровадження в освітній процес електронного підручника для підготовки машиністів електровоза підземного поділилася викладач спецдисциплін Тернівського професійного гірничого ліцею.

Присутні відзначили, що використання цифрових інструментів в освітньому процесі забезпечує ефективний зворотний зв’язок із здобувачами освіти та сприяє формуванню в них цифрових та професійних компетентностей. А також, висуває і нові вимоги до компетенцій педпрацівників, їх здатність та вміння ефективно застосовувати ІТ- технології при підготовці кваліфікованих робітників.


Тамара Грищук

Картинка 1
Картинка 1