Шапка

Педагогічна лабораторія «STEM-освіта в дії»

В рамках інноваційного проєкту «STEM освіта Дніпропетровщини», з метою інтеграції навчальних предметів під час виготовлення учнівських STEM-проєктів, популяризації інженерно-технічних професій, опанування здобувачами освіти ІТ технологій для реалізації проєктів обласна методична служба ПТО Дніпропетровщини в 2023-2024 навчальному році продовжує роботу педагогічної лабораторії «STEM-освіта в дії». За попередніми заявками учасниками педагогічної лабораторії стали здобувачі освіти та педагоги 19 закладів П(ПТ)О та 8 загальноосвітніх шкіл області.

На вступному засіданні лабораторії розглянуті питання:
- інноваційні проєкти STEM освіти Дніпропетровщини в реалізації програми «Нова українська школа»;
- нормативні документи, що регламентують роботу педагогічної лабораторії «STEM-освіта в дії»;
- напрямки роботи, організація та форми проведення занять лабораторії «STEM-освіта в дії» в 2023/2024 навчальному році.

Учасникам заходу запропоновано організувати реалізацію спільних проєктів серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О та ЗСО за галузями машинобудування, електротехніка, ІТ-технології, будівництво, деревообробка, охорона навколишнього середовища, харчова, легка промисловість та побутове обслуговування, сільське господарство. Захист спільних учнівських проєктів планується провести у квітні 2024 року.

Запрошуємо педагогічних працівників та креативну і активну учнівську молодь до науково-технічної творчості, винахідництва та раціоналізаторства у різних сферах промисловості і виробництва.


Олена Гурська