Шапка

Тиждень енергозбереження в ЗП(ПТ)О

11 листопада - Міжнародний день енергозбереження. У цей день весь світ вкотре переконується у перевагах ефективного енергоспоживання та переходу на «чисті» джерела енергії. Для України це також надзвичайно актуальне питання, тому навіть попри війну в державі впроваджуються енергоефективні проєкти, які є сходинками «зеленої» трансформації країни.

В масштабах всієї України проєкти з енергоефективності, відновлюваної енергетики та заходи по збереженню навколишнього середовища – це запорука зміцнення енергетичної безпеки, активізації економіки та поліпшення екологічного стану.

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області з 06.11.2023-10.11.2023року в ЗП(ПТ)О області проходив «Тиждень енергозбереження». Протягом тижня в освітніх закладах проведена просвітницька робота та ряд заходів, направлених на популяризацію та пропаганду економічних, екологічних та соціальних переваг енергозбереження; розвитку і використання відновлювальних джерел енергії й альтернативних видів палива; економному використанню енергоресурсів в побуті та на виробництві; приверненню уваги до проблем довкілля. ЗП(ПТ)О на своїх сайтах, соціальних мережах висвітлювали проведені заходи за хештегами #Енергозбереження_ПТО_Дніпропетровщина, #екохвиляперемоги, #energyschool, #зеленийфронт, #енергоефективність.

Участь у енергоефективних заходах спонукає бути енергоощадним та більш ефективно впроваджувати в процеси відбудови України сучасні технології та інновації.

Все це означає надійний шлях до благополуччя та процвітання.

Тож, будьмо активними у питаннях енергоефективності та використання «чистої» енергії. Впевнені, що спільними зусиллями ми досягнемо значних успіхів на користь кожної людини та всієї країни!


Тетяна Мавдрик

Картинка 1