«Перша українська землеробська станція Ф.Нансена» - здобувачі освіти Апостолівського ЦППРК на екскурсії

03 жовтня 2023 року здобувачі освіти Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів (викладач історії Отирко О.П.) побували на екскурсії в с. Михайлівка, з нагоди відзначення 100-річчя початку роботи місії Ф. Нансена і створення «Першої української землеробської станції» для подолання наслідків Голоду 1921-1923 років, яка була відновлена і відкрита 03 жовтня 1923 року.o

Діти побували в приватному музеї родини Олександра Тарасовича та Вікторії Григорівни Петриків. Ідею про створення музею було започатковано 20 років тому Григорієм Сергійовичем Магдалиною, який був дослідником діяльності місії Ф. Нансена в с. Михайлівці. Музей було відкрито в 2016 році. Експонати-світлини, які знаходяться в музеї, були надані Посольством Норвегії в Україні (під час приїзду посла в с. Михайлівку у 2018 році).

Здобувачі освіти, також побували біля будівлі Михайлівської сільської ради, де ознайомилися з меморіальною дошкою, присвяченою діяльності місії Ф. Нансена. Побували біля меморіального комплексу загиблим під час Другої Світової війни, де прочитали прізвища жителів села, які загинули, захищаючи Батьківщину.

Наприкінці екскурсії здобувачі освіти із задоволенням взяли участь у благодійному ярмарку, організовану фермерським господарством імені Ф. Нансена. Дякуємо педагогічному колективу за активну участь в Тематичному тижні історії -2023- НМЦ ПТО.

Картинка 1
Картинка 1
Картинка 1
Картинка 1
Картинка 1