Шапка

29 жовтня 2023 року - День автомобіліста та дорожника

День працівника автотранспорту та дорожника - День водія - це офіційне свято всіх працівників дорожньо транспортної галузі в цілому. Сучасна економіка і промисловість України функціонує в тому числі і завдяки якісній роботі дорожньо транспортного господарства, автомобільного виробництва і машин, які забезпечують якісний стан доріг і шляхопроводів. Особливої значущості обрала професія водія в Україні в умовах російської агресії, оскільки сучасна армія потребує високої мобільності і потужно забезпечена різноманітними автотранспортними засобами.

В Дніпропетровській області 19 закладів П(ПТ)О на потребу національної економіки і фронту здійснюють підготовку водіїв за певними категоріями, які забезпечують можливість керування не лише легковими і вантажними автомобілями, вантажівками з причепами, маршрутними таксі та автобусами, але й колісними бойовими машинами. Щорічно в області випускається близько однієї тисячі здобувачів освіти, що пройшли підготовку з професії «Водій автотранспортних засобів».

Зичимо всім педагогам-автомобілістам міцного здоров’я, мирного неба, сімейного благополуччя, невичерпної енергії, нових педагогічних досягнень, зеленого світла на автошляхах. Нехай усі ваші дороги ведуть до успіху. Разом переможемо!

Картинка 1