Шапка

Вітаємо з Міжнародним Днем кухаря!

Міжнародний день кухаря відзначається 20 жовтня. Професійні кухарі - це справжні творці, які перетворюють кулінарію в мистецтво і творчість, а робітничі професії ресторанного сервісу здаються нескладними тільки на перший погляд. Насправді – це пекельна праця, яка вимагає самовіддачі, напруги, уваги, чуйності, постійного вдосконалення своєї майстерності.

35 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області (майже 66 % від загальної кількості) здійснюють підготовку фахівців для ресторанного сервісу, в тому числі і за дуальною формою здобуття освіти та підвищення кваліфікації професії «Кухар». На виклик часу ці заклади П(ПТ)О проводять професійну підготовку на короткострокових курсах для дорослого населення і в першу чергу для внутрішньопереміщених осіб та осіб, що звільнились з лав Збройних Сил України.

Завдяки креативній творчій праці педагогічні працівники здійснюють підготовку здобувачів освіти до обласних, Всеукраїнських онлайн-конкурсів фахової майстерності, інтернет-олімпіад.

Вітаємо з професійним святом і бажаємо, щоб ви з таким же завзяттям та фантазією відкривали нові смачні шедеври, професійно вдосконалювалися. Нехай успіх, везіння і натхнення будуть вірними помічниками і супутниками по життю.