Шапка

Актуальна діяльність фахівців психологічної служби ЗП(ПТ)О - надання підтримки

Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру профтехосвіти відбулась секція практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О області на тему «Актуальні питання з надання психологічної допомоги учасникам освітнього процесу».

Під час тривалої війни на теренах нашої країни все актуальніше стає питання психосоціальної підтримки здобувачам освіти,батькам,педагогічним працівникам, сім’ям переселенців, які вже стали частиною наших громад. Досвідом роботи поділились практичні психологи , представивши презентацію «Як прцювати з психологічним стресом», який сьогодні відчувають не тільки всі учасники освітнього процесу, а й кожен з нас. Щоб виявити загрозливі симптоми стресу у дітей та підлітків необхідні проведення спостереження, діагностика, індивідуальні консультування інше. В процесі психосоціальної допомоги задіяний весь педагогічний колектив. Проводяться розвантажувальні «психологічні хвилинки» перед початком заняття в групі, арт-терапевтичні заняття у вільний час. Здобувачі освіти та сім’ї тимчасово переселених, що проживають у гуртожитку навчального закладу не тільки отримують психосоціальну допомогу, але і самі ініціюють та приймають участь у різноманітних заходах допомоги.

З всіма матеріалами секції практичних психологів і соціальних педагогів можна ознайомитись на сайті НМЦ ПТО за посиланням:
https://nmc-pto.dp.ua/ps_nmc.php

Зображення
Зображення
Зображення