Засідання секції керівників навчально-практичних центрів

Відбулось засідання секції керівників навчально-практичних центрів (далі - НПЦ) за темою: Організація роботи навчально-практичних центрів з урахуванням вимог сучасного ринку праці.

В ході роботи секції ознайомилися зі станом сучасного ринку праці в Дніпропетровській області щодо підготовки кваліфікованих робітників, обговорили наявне співвідношення попиту та пропозиції, ключові зміни на ринку праці, визначили основні напрямки діяльності ЗП(ПТ)О щодо реагування на його потреби.

Привернули увагу до необхідності використання потенціалу навчально-практичних центрів у запровадженні різних видів професійної підготовки, зокрема опанування часткових кваліфікацій для прискореного навчання молоді і дорослого населення.

Розглянуті ресурси можливостей НПЦ щодо здійснення навчання за професіями, за якими може бути виданий ваучер. Ознайомилися з успішним досвідом ЗП(ПТ)О області щодо роботи з підготовки осіб за ваучерами, навчання слухачів із числа дорослого населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, за короткостроковими програмами засвоєння часткових кваліфікацій.

Учасники отримали практичні рекомендації, які зможуть використати у роботі.

Матеріали засідання розміщені на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області за посиланням
https://nmc-pto.dp.ua/np_center_nmc.php