Місячник національно-патріотичного виховання в Софіївському професійному ліцеї

У Софіївському професійному ліцеї напрацьований досвід виховання сучасного громадянина-патріота засобами предметів Історії України та Захисту України на основі інтегрованого підходу до проведення тематичних тижнів та місячників. Так педагоги об’єднали освітньо - патріотичні заходи зі здобувачами освіти присвячені нашим героям - захисникам Збройним Силам України.
В ліцеї провели місячник національно - патріотичного виховання, який почався з Тематичного тижня історії приуроченого Дню захисників та захисниць України та Дню українського козацтва. Переглянули відеофільм «Історія України за 15 хвилин»; взяли участь у патріотичній вікторині, у Всеукраїнському конкурсі «Я козацького роду»; в навчальних групах провели патріотичні уроки: «Мужність і відвага крізь покоління». Провели благодійну акцію «Привітай захисника ». Побували на екскурсії в краєзнавчому музеї Софіївки. Першокурсники зустрілися з колишнім випускником ліцею, нині захисником України, учасником «Ігор нескорених». Більше інформації дивитися на ресурсі
https://padlet.com/metodkompas/2023-z5t65meifuynl3d7
Також педагоги Нікопольського ПЛ показали досвід інтеграції співпраці істориків та фізруків з патріотичного виховання, який особливо корисний педагогам-початківцям.
https://padlet.com/metodkompas/2023-z5t65meifuynl3d7/wish/2736680286
Дякуємо педагогам та здобувачам освіти за співпрацю з НМЦ ПТО.

Картинка 1