Участь НМЦ ПТО у Всеукраїнському науково-практичному вебінарі

НМЦ ПТО у Дніпропетровській області прийняв участь у Всеукраїнському науково-практичному вебінарі «Сучасні практики використання екоорієнтованих педагогічних технологій у професійній підготовці кваліфікованих робітників за умов воєнного стану», який відбувся 25.09.2023року. Організатор заходу - Інститут професійної освіти Національної Академії Педагогічних Наук України.

У ході вебінару обговорювали такі питання:

  1. Досвід використання cучасних екоорієнтованих педагогічних технологій у професійній освіті.
  2. Формування екологічних цінностей у майбутніх фахівців у контексті реалізації Європейського зеленого курсу (European Green Deal) та інших міжнародних ініціатив.
  3. Особливості застосування екоорієнтованих педагогічних технологій у закладах професійної освіти в умовах воєнного стану.
  4. Вектори забезпечення екоорієнтованої професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників у воєнний та повоєнний час.

Своїм досвідом використання екоорієнтованих педагогічних технологій у професійній підготовці кваліфікованих робітників будівельного, електротехнічного напрямку та в галузі відновлювальної енергетики поділилися представники Дніпропетровської, Волинської та Київської області.

Використання екоорієнтованих педагогічних методик та практик під час професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників допомагають створити нове покоління фахівців зі стійкою екологічною позицією, усвідомленими власною причетністю до екологічних проблем та готовими впроваджувати сталі практики у своїй професійній діяльності.

Картинка 1