«Посилати людей на війну ненавченими - значить зраджувати їх». - Конфуцій

26 вересня 2023 року в навчально-методичному центрі професійної (професійно-технічної )освіти, пройшов семінар з викладачами «Захисту України» професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровщини.

Завдячуючи начальнику Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, генерал-майору служби цивільного захисту Ю.О. Корецькому, та безпосереднім учасникам даного семінару, начальнику Навчального пункту АРЗСП ГУДСНС України у Дніпропетровській області В.П. Ковалю, інструктору М.В. Дмитрик, викладачу О.М. Чижову, на семінарі були проведені показові та навчальні заходи з домедичної допомоги, мінної безпеки та цивільного захисту.

Усі викладачі «Захисту України» професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровщини, учасники семінару, отримали сертифікати.

Після закінчення практичної частини , викладачів проінструктовано щодо нормативно-правових документів Міністерства освіти і науки України, методичних рекомендацій з організації військово-патріотичного виховання та вивчення предмета "Захист України" у 2023-2024 н. р.

В кінці семінару були підведені підсумки та прийняті рекомендації про подальшу співпрацю викладачів «Захисту України» разом з навчально-методичним центром професійно-технічної освіти Дніпропетровщини.

Картинка 1
Картинка 1
Картинка 1
Картинка 1