Дніпровський центр професійно-технічної освіти, заклад, який розвивається попри війну!

Саме таким закладом професійної освіти побачили Дніпровський центр професійно-технічної освіти всі запрошені на захід присвячений Дню підприємця та відкриттю нової майстерні для підготовки електрогазозварників.

Успіх цього закладу в колективі однодумців, сучасному керівнику – проєктному менеджері, бо спочатку продукується ідея, а потім вона втілюється колективом до кінцевого результату, а також в налагоджених комунікаційних зв’язках закладу з різними партнерами.

Як зазначив голова Дніпропетровської воєнної адміністрації, Сергій Лисак, що серед основних викликів сьогодення є катастрофічна нестача кваліфікованих кадрів, тож потрібно розвивати ринок праці та спрямувати ще більше уваги на профтехосвіту.

Керівник Центру Олександр Стрілець продемонстрував успішні кейси закладу:
- Оновлення матеріально-технічної бази засобами фандрайзингу (відкриття лабораторій, майстерень з сучасним технологічним обладнанням);
- Підготовка фахівців на базі навчально-практичних центів нових технологій; - Навчання за короткостроковими програмами, ваучерами;
- Функціонування кваліфікаційного центру.

Об’єднавшись разом, ми рухаємося вперед і робимо все можливе для наближення перемоги та забезпечення виробництва професійними висококваліфікованими працівниками!

Картинка 1
Картинка 1