Шановні ветерани спорту, викладачі фізичної культури, тренери, спортсмени, керівники спортивних клубів, шанувальники й уболівальники спорту!

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області спільно з Дніпропетровською обласною організацією Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної світи, Радою директорів закладів П(ПТ)О та обласним відділенням Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки, вітають вас з Днем фізичної культури та спорту.

Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності й патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації та розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси й духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення. Відрадно, що ряди прихильників фізичного виховання і спорту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.

З нагоди професійного свята бажаємо вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залученні молоді до занять фізичною культурою і спортом. Мирного неба, міцного всім здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, наполегливості у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень і перемог! Нехай ваші досягнення, натхненна праця і надалі примножують спортивну славу професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини та України. Слава Україні! Героям слава!

Віктор ВАСИЛИНЕНКО
Директор НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області,
голова ДООВАПП
Євген БУРЯ
Начальник обласного відділення
Комітету з фізичного виховання
і спорту МОН України
Валерій ЯРЕМЕНКО
Голова Ради директорів ЗП(ПТ)О
Дніпропетровської області
Картинка 1