Профтехосвіта Дніпропетровщини вітає педколективи ЗП(ПТ)О та партнерів з Днем шахтаря!

Останньої неділі серпня своє професійне свято відзначають шахтарі – працівники загартовані підземними горизонтами.

Професія шахтаря – складна і небезпечна, але при цьому – дуже почесна і шанована в суспільстві. Видобуток руди і вугілля - це першооснова гірничо - металургійної галузі, яка є стратегічною складовою української економіки. Незважаючи на воєнний стан, кожну зміну спускаючись у шахту і працюючі в надскладних умовах, шахтарі роблять значний внесок у подальший розвиток і зміцнення нашої країни.

Підготовку кваліфікованих робітників гірничих професій «Машиніст підземних установок», «Гірник очисного забою», «Прохідник», «Машиніст бурової установки», «Електрослюсар підземний» здійснюють професійні викладачі та майстри 5-ти ЗП(ПТ)О області: Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей, Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей, Криворізький професійний гірничо-металургійний ліцей, Першотравенський гірничий ліцей, Тернівський професійний гірничий ліцей.

Сьогодні тісна співпраця закладів професійної освіти з підприємствами – замовниками кадрів ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», підприємства «МЕТІНВЕСТ», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПрАТ ДТЕК «Павлоградвугілля» забезпечує якісну підготовку кваліфікованих кадрів на вимогу ринку праці. Впроваджуються елементи дуальної форми здобуття освіти, оновлюється зміст професійної підготовки здобувачів освіти через використання на підприємствах сучасного гірничого обладнання та технологій – це сприяє набуттю здобувачами освіти необхідних професійних компетентностей. Розвиток партнерських зв'язків з підприємствами та роботодавцями сприяє підвищенню привабливості та престижності професійної освіти гірничих професій та шахтарської праці.

Шановні колеги, працівники гірничої галузі!

Прийміть щирі вітання зі святом! Бажаємо всім, хто зв’язав свою долю з нелегкою шахтарською працею, міцного здоров’я, мирного неба, надійних соціальних гарантій і добробуту. Нехай кожен день буде наповнений самовідданою працею, важливими справами, що наближають нашу Перемогу.

Картинка 1