Розширення педагогічного потенціалу за допомогою інтерактивних сервісів

Протягом тижня, з 18 по 25 серпня, проходить онлайн-навчання за програмою підвищення кваліфікації «Освіта під час криз: «Розширення педагогічного потенціалу за допомогою інтерактивних сервісів». Організатор: EdCamp-академія — спільнота відповідального вчительства України, яка створена і діє за принципами всесвітнього руху EdCamp. Методична служба НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, не залишилась осторонь цього освітянського руху і активно долучилась до навчання.

Зміст даної програми передбачає ознайомлення з різними типами інтерактивних сервісів, їх функціональними можливостями та методами їх ефективного застосування у педагогічній практиці; розробки сучасних навчально-дидактичних матеріалів у середовищі Wordwall, Kahoot, Canva. А також, формування мотивації здобувачів освіти шляхом використання інтерактивних сервісів як ефективного педагогічного інструменту.

Отриманні знання щодо використання цих та інших інтерактивних сервісів для розробки освітнього контенту знайдуть відображення в роботі започаткованої в 2023-2024 навчальному році Школи розвитку ІТ-компетентності, яка має на меті розвиток та вдосконалення цифрової грамотності педагогів ЗП(ПТ)О області.

Старт роботи Школи відбудеться вже з вересня цього року.

Чекаємо саме на Вас!

Підготувала:
методист Мавдрик Т.М.