Профтехосвітяни Дніпропетровщини відзначають День будівельника

Щороку в другу неділю серпня відзначають професійне свято – День будівельника.

З розвитком нових технологій, виробництвом сучасних будівельних матеріалів, робота будівельників стає все більш ефективніше, проте це все одно залишається одним з найбільш трудомістких занять. Будівельники завжди високо цінувалися іособливо зараз, коли так гостро стоїть потреба держави укваліфікованих робітникахдлявідбудови України,попит у цій сфері тільки зростає.

На Дніпропетровщині 16закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2023 році підготували та направили на будівельні майданчики, організаціїбудівельного напрямку близько 650молодих робітників, це- опоряджувальники, штукатури, лицювальники-плиточники, маляри, столяри, кранівники, машиністи дорожньо-будівельних машин,монтажники гіпсокартонних конструкцій та систем утеплення будівель,муляри, робітники з комплексного обслуговування й ремонту будинків, монтажникисанітарно-технічних систем і устаткування, майстри з монтажу та обслуговування систем відновлюваної енергетики.

Протягом року в рамках проєктуGIZ випускники шести ЗП(ПТ)О навчались додатково за частковими кваліфікаціями та набували компетенцій за новими технологіями з термомодернізації будівель, монтажу пласких покрівель та систем відновлювальної енергетики.

Після Перемогина всіх нас чекає велика робота. Требабуде відбудовувати нашукраїну,вдихнути життя у теперішні завмерлі міста, містечка та села; зробити державуекономічно сильною та перспективною.

З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову рідного краю від щирого серця бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку і нових звершень на благо України.

Вистоїмо! Переможемо! Відбудуємо!
Слава Україні!

Картинка 1