Розвиток науково-технічної творчості в закладах П(ПТ)О Дніпропетровщини

Методичною службою ПТО Дніпропетровщини проведено секцію керівників гуртків технічної творчості ЗП(ПТ)О області.

Учасники ознайомлені із результатами участі здобувачів освіти закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини в обласних та всеукраїнських заходах науково-технічного напрямку, в тому числі обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», присвяченої Дню Конституції, отримали відповіді на актуальні питання та методичні рекомендації щодо планування та організації роботи гуртків, розвитку професійної та позашкільної освіти.

Досвідом організації гурткової роботи поділились педагогічні працівники Зеленодольського професійного ліцею, Професійно-технічного училища № 6 та Криворізького професійного ліцею. Презентація практичного досвіду дозволяє педагогам ознайомитись із мережею гуртків, науково-технічних об’єднань та запровадженням сучасних дієвих форм і методів в роботу гуртків технічної творчості закладів освіти.

Інформаційно-методичні матеріали консультування розміщені на сайті НМЦ ПТО для практичного використання в роботі педагогічними колективами закладів П(ПТ)О.

Віктор Василиненко,
директор НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області