Консультування з актуальних питань керівників закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини

Методична служба ПТО продовжує роботу секції заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини та консультування з організаційно-управлінських питань.

Керівникам закладів освіти надані рекомендації та відповіді на актуальні питання щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року за Інструктивно-методичними матеріалами МОН України (лист від 17.05.2023 № 1/6990-23), детально розглянуті вимоги, порядок розробки та погодження робочих навчальних планів підготовки кваліфікованих робітників на 2023/2024 навчальний рік.

Оголошено результати обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», участь в якій прийняли понад 140 здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної), загальносередньої та позашкільної освіти. Авторські колективи 9 закладів П(ПТ)О області стали переможцями виставки-конкурсу та відмічені дипломами.

Інформаційно-методичні матеріали консультування розміщені на сайті НМЦ ПТО для практичного використання в роботі педагогічними колективами закладів П(ПТ)О.

Віктор Василиненко,
директор НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області