Тренінг з розвитку профорієнтаційних компетентностей

 

Відповідно до пункту 6 Указу Президента України від 08.11.2019р. № 837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави», на виконання завдань відповідно до листа МОНУ від 22.11.2019р. №5/612 «Щодо проведення семінарів-тренінгів профорієнтаційного спрямування» навчально-методичним центром профтехосвіти у Дніпропетровській області 25.лютого 2021 року на базі Центру професійної кар’єри «Магістраль» проведено тренінгове заняття  для педагогічних працівників Дніпровського професійного залізничного ліцею за напрямком «Сучасні форми та методи профорієнтаційної  роботи»  за темою «Інноваційні підходи до практичної профорієнтаційного  консультування населення різної вікової категорії».

В рамках заходу  учасники набули профорієнтаційних компетентностей щодо орієнтирів  на сучасні форми і методи профорієнтаційної роботи із населенням різної вікової категорії та соціального статусу.

В рамках обласного проекту «Профорієнтація: усвідомлений вибір професії» продовжується проведення тренінгів за запитами закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Матеріали тренінгів розміщено на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в розділі «Віртуальна методична допомога» -  «Профорієнтація» - «Тренінги» https://drive.google.com/drive/folders/1fuwxBsarVqNd5L8wBvdtL9WA1HBFYmtb

 

Олена Гришаєва,

заступник директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області