Педагоги ЗП(ПТ)О Криворіжжя на старті сучасного лідерського освітнього проєкту STEAM-CAMP

 

Педагоги ЗП(ПТ)О долучилися до старту першого в Україні «Лідерської освітньої програми STEAM-CAMP» (260 осіб). Проєкт STEAM-CAMP втілюється за підтримки компанії Метінвест.

Проєкт STEAM-CAMP вже почав дивувати та мотивувати.

19 лютого відбувся організаційний захід - три міста (Кривий Ріг, Запоріжжя, Маріуполь), всього 500 учасників та інсайти з першої хвилини навчання.

Педагоги точних дисциплін розпочали опановувати програму. Познайомились з менторами, а завдяки телемосту поспілкувались з колегами із Маріуполя.

Наставники стверджують: школа – це майстерня подивування. І впродовж програми вчителі переконуватимуться в цьому.

Учасники проєкту об'єднались у групи по 20 чоловік за напрямками викладацької діяльності (фізика, хімія, математика та інформатика) для подальшого виконання тренінгових вправ з педагогічного самовдосконалення.

Вже цієї суботи стартує перший модуль. Він буде присвячений лідерству, особистій ефективності та емоційному інтелекту.

В рамках курсу учасники побували на промислових підприємствах і на власні очі побачили практичне втілення теоретичних знань, а саме на оглядовому майданчику одного з найпотужніших в Україні кар’єрів по видобутку залізної руди АТ «Південний ГЗК», у Музеї Центрального гірничозбагачувального комбінату та Глеюватського кар'єру!

Участь у  проєкті  допоможе педагогам підвищити фахові та  особистісні скіли (навички), дасть нові інструменти для викладання.